Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mala pomoć

  1. #1
    Linnark
    Guest
    Može li netko iz broja 112 reći kakvu je kritiku dobio monitor Samsung 730MW? Hvala!

  2. #2
    Grga
    Guest
    Ocjena 4,1 cijena 3.290 kn
    vrijeme odaziva 25ms
    osvjetljenje i kontrast 450cd/m 500:1
    dijagonala 17'' widescreen rezolucija 1280*768
    Slika je uzorno ostra pa je rad na racunalu ugodan dolazi sa ugradenim tv-tunerom
    kontrast je nesto slabiji ali i dalje dobrog inteziteta lijepo zasicene boje
    vidljivi kut je 120v/120h
    sporija matrica 25ms sasvim dostatna za gledanje tv-a i radu na kompjuteru mogu se primjetiti duhovi kod brzih scena i nekih igara
    Odlicni omjer slike 16:9 koji u potpunosti odgovara HDTV slici

    Nadam se da sam pomogao ovo je naravno izvadeno iz cijelog teksta<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  3. #3
    Linnark
    Guest
    Obzirom da ne kupujem VIDI, ocjena od 4.1 to je od maksimalno 5? To je prilično dobro, ne?

    I da li je navedena tvrtka od koje je uzeta cijena, jer sam ja uspio naći monitor za 4000 kn najmanje.

  4. #4
    Grga
    Guest
    M san grupa www.msan.hr 01/3654-900
    inace masu ducana nabavlja robu od MSan grupe
    4.1 od mogucih 5 sto je poprilicno dobro <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  5. #5
    |)@X
    Guest
    ×××××× od monitora. odziv odvratan.

  6. #6
    Grga
    Guest
    da d@x ali ako nisi skuzio to nije monitor primarno namijenjen za rad na kompjuteru nego za gledanje televizije<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  7. #7
    |)@X
    Guest
    ×××ך to. GRGA.

  8. #8
    Trinity
    Guest
    Kad smo vec kod monitora... ja uzimam Sony Trinitron 21 CPD-E530 za 100€!!!<br><hr>

Slične teme

  1. Mala iz Konzuma
    By mali in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 15-05-2009, 12:47
  2. Mala nakaza!
    By 600 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 27-08-2003, 16:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •