Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 48 od 48

Tema: KOJI MONITOR SE VISE ISPLATI KUPITI?

  1. #26
    BenGAMES
    Guest
    Ti se stvarno premišljaš, Dax!

  2. #27
    miko.s
    Guest
    nek se premišlja, pusti tipa na miru. treba nekome monitor sa 386-ice? 12 inča, zelen,samo 6 kila, troši svega par vata. idealno za najnovije igre u visokoj rezoluciji. a tek paleta boja je nevjerojatna-čak 16 nijanski sive. doom 3 izgleda tako realno, a tek nfs-vidi se svaki detalj na cesti, pa čak i spljošteni komarac kojeg sam šlapom ubio prije 7-8 godina.

  3. #28
    neki tamo
    Guest
    kakva lupanja LCD-i su vec odavno zaboravili sto je ghost efekat 4ms se probilo a sasvim dovoljno je i 12ms pa makar i marketinskih,samsung 730bf moze se nabavit za 2500kn pa i manje ako je neka akcija

  4. #29
    Hack
    Guest
    E,uspjeli i ste i mene zamislit izmedu CRT-a i LCD-ova.Ne znam stvarno prije 5min sam mislio da CRT nitko ne moze zaustavit ali sad......!"bolje da neznate" okani se politike hvala na savjetu ali pusti ti gotovinu da se sakriva u miru.

  5. #30
    |)@X
    Guest
    ma mislim da je ipak LCD u maloj prednosti zbog zracenja. meni to odgovara jer sam puno vremena na kompu. ima 17" samsung LCD, 12Ms za 200kuna.

  6. #31
    miko.s
    Guest
    pogledajte monitore u tri-trade-u.imaju stvarno jeftine. tamo ću si i ja kupit seroksa.
    adresa je www.adm.hr

  7. #32
    BenGAMES
    Guest
    DAX, 200kn? Nije moguće. Da toliko koštaju ja bih sad gledao u 17" LCD, a ne CRT. Ja sam svoj mon. platio 700kn i još je Samsung pa i flat, a moj frend platio isto toliko i dobio NoName 17" sa zaobljenim! www.adm.hr? Kao www.amd.com... HEHE! Ovi jebu za jedno slovo. I što se tiče mon., miko.s, dobro zvuči! Jel prodaješ i tu šlapu, tako da mogu još detalja imati na njemu il' se moram zadovoljiti sa jednim 4x4 komarcem? )

  8. #33
    Hack
    Guest
    A ne znam ljudi ipak malo naginjem na CRT,ali samo zbog kuta gledanja,ako nas 3 hoce gledat film samo onaj sto sjedi tocno ispred vidi sliku onako kako se na CTR-u vidi iz svakog kuta,zar ne?.......Dax ne znam bas,ti 12Ms ne zvuci dobro sve ispod 8Ms nema duhova ali 12...,nemam pojma sto ces.

  9. #34
    BenGAMES
    Guest
    E, Hack ima veliki point ovdje. Kada oćeš održati pidžama parti, a oćete svi gledat film od recimo 2 sata. Ak imaš LCD, svaki će morati gledati film ispočetka sjedeći ispred ekrana ili će ovaj u sredini uživati, a lijevi i desni će: "Zašto je Brad Pitt plave boje?".

  10. #35
    Hack
    Guest
    To ce reci cure,decki ne znaju tko je Brad Pitt,oni ce reci tko je ovaj predercic i zasto je tako plav!hehe

  11. #36
    |)@X
    Guest
    2000 kuna a ne 200. tiskarska greska.

  12. #37
    miko.s
    Guest
    nije točno. oni prethistorijski možda imaju mali kut gledanja, ali ovi novi ne. recimo kod mene su bila trojica, znači bilo nas je 4. nismo gledali film, ali slika svima bila gotovo ista. lijevo/desno se vidi normalno, prema gore postaje tamna, a prema dole svjetlija. ali za gledat film bi trebalo koristit tv. na monitoru je slika premala i meni koji sam 40 cm od njega, kamoli trojici koji bi gledali sa metar i pol udaljenosti.

  13. #38
    |)@X
    Guest
    baš.

  14. #39
    BenGAMES
    Guest
    Nemoj ti "baš". Kupi ča oćeš, nemoj duljiti! Već si trebo nešto kupiti! NPR. ja sam kupio svoj komp bez da se puno savjetujem na ovom forumu, a ti radiš pripreme. Ja i moj father smo se dogovorili što kupiti, i to smo kupili!

  15. #40
    miko.s
    Guest
    sin: tata, oću internet!!
    tata: sine, od××××!!

  16. #41
    |)@X
    Guest
    dobro si ga spalio.

  17. #42
    Hack
    Guest
    Dobro,dobro novi monitori imaju veci kut "normalne slike" ali nije savrsena i nemoj srat za TV naravno da je bolje gledati na TV-u ali ako ne mozes onda ne mozes pa sjednes ispred CRT-a i svi gledaju onakvo kako jest bez ikakvih zatamnjenja ili takvih ××××××,uvijek cu biti za CRT o vi sto hocete,neka LCD koriste banke jer trebaju prostor na stolu a meni ne treba!!!

  18. #43
    miko.s
    Guest
    ma uostalom, boli mene da li ćete kupit lcd ili cijevaša!!
    samo govorim kakvo je stanje sa novim monitorima.
    ja sam super prezadovoljan sa lcd-om kojeg imam (iako ću bit još više kad mi stigne xerox 8ms), i ne bih ga mijenjao ni za crt od 25inča.

  19. #44
    |)@X
    Guest
    e da xerox cu i ja. jeftin a zakon.

  20. #45
    ßenGAMES
    Guest
    On mene skurio? Rekao si da me Majstor 43 kurio! miko.s je citiro reklamu za onu staru ponudu "Hoću internet!". Ti si ××××××, Dario. Nalemat ću te sutra u školi!

  21. #46
    miko.d.
    Guest
    vi IMATE školu? buahhahahahahahahahahahahahaha.
    mi nemamo, lalalala. kako se ja gubim.

  22. #47
    miko.S.
    Guest
    fulo sam slovo. stavio sam d umjesto s.
    sad će me ××××× profa iz hrv zajebavat

  23. #48
    dax.
    Guest
    ajde ne seri benjamine. ja sam reko da je mozda majstor. nisam 100% reko. a tocno sam reko sta je napiso pa si mogo pretpostavit o cemu se radi a ne preseravaj se ovdje. bez ikakvog vrijedjanja.

Slične teme

  1. Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-05-2005, 19:50
  2. KUPITI TERENAC ARO _ DA ILI NE?
    By ARO in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 11-12-2003, 19:02
  3. DALI SE ISPLATI????????
    By BRICO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 03-10-2003, 04:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •