Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: KOJI MONITOR SE VISE ISPLATI KUPITI?

  1. #1
    |)@X
    Guest
    17" LCD ili 19" CRT. Oba su Samsung. LCD je skuplji pa ja mislim da je ipak bolji onaj drugi jer je veci i sve to.
    <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">Mislim ono, sade ste stvarno ddokazali da nećete, ali mislim ono, imate uvjete da se popravite.</font>

  2. #2
    Trinity
    Guest
    Zipa, care, tvoj izbor ovisi o tome da li ga hoćeš za gaming; moja preporuka ti je 19" CRT, jer je ponato da LCD monitori imaju poznati Ghosting, tj. pojavljuje se nešto kao Motion Blur... u FPS, simulacijama.. jednom rječju - sve što se brzo kreće. E sad ako ti je bitnije zdravlje.. jer, LCD ne zrače onda je to tvoj izbor. Opet, na tebi je finalni izbor. Toliko.
    P.S. Kod LCDa je rezolucija fiksna... tako za 17" je 1024x768, mada može i veća al‚će se zeznut grafika, jer nije predviđen za već... <br><hr>

  3. #3
    |)@X
    Guest
    hm, a nemam pojma. nek se jos neko izjasni.

  4. #4
    |\/| @ |\/| |_| T
    Guest
    Ja se izjašnjavam uzmi 19'' crt ja imam samsung 957mb i ok je

  5. #5
    gay is not ok
    Guest
    uzmi hyundai q17+ 17" 12ms response

  6. #6
    |)@X
    Guest
    hvala. dalje.

  7. #7
    Grga
    Guest
    samsung CRT 17 ili 19''
    a ako imas par tisucica viska u dzepu kupi si neki kvalitetni 17'' LCD<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  8. #8
    |)@X
    Guest
    dobro. jos neko?

  9. #9
    Trinity
    Guest
    Ma definitivno ti je bolje da uzmeš CRT, jer su oni po pitanju grafike neprevaziđeni, a posebno ovaj MB... čini mi se da ima neka podešavanja osvjetljenja u igrama... Magic Bright valjda to znači... <br><hr>

  10. #10
    |)@X
    Guest
    valjda.

  11. #11
    Hack
    Guest
    CRTCRTCRTCRTCRTCRTCRTCRTCRTCRT I SAMO CRT

  12. #12
    dax.
    Guest
    sure. tako i hocu.

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    LCDLCDLCDLCDLCDLCD! HEJ, JA SAM MISLIO DA JE OVO FORUM ZA ODVIKAVANJE OD DROGA! OOPS, I DID IT AGAIN!

  14. #14
    Hack
    Guest
    Dear Ben zasto bi dax trpio duhove na svome monitoru,cuo sam da su taj problem rijesili ali ipak ja vjerujem teskoj kategoriji 10kg+

  15. #15
    dax.
    Guest
    meni je jos uvijek drazi crt.

  16. #16
    Thorgrib
    Guest
    ghostovi nisu rjeseni, niti ce biti, dok se ne pojavi adekvatna tehnologija. ali trazite podatak od odzivu (response time) matrice, i postoje monitori (i nisu svi kao od zlata) kojima iznosi ispod 25 ili cak 20 ms, a to je navodno, sasvim pristojno za igranje. no svi koji se bave dtp-om koriste crt-ove siroke dijagonale: slika je ljepsa, boje vjernije. kad ih se kalibrira.

  17. #17
    BenGAMES
    Guest
    Uskoro će doći monitori sa nano-cijevima! Ali CRT rulez za ovo vrijeme! 'Em su jeftiniji, 'em su bolji! )

  18. #18
    Thorgrib
    Guest
    tako su dosli i OLED-i, pa i plazme, ali uvijek nes steka: ili je tehnologija nesposobna, ili je preskupa, ili preosjetljiva... hologrami su zakon! ali naravno da ih necu dozivjeti.

  19. #19
    BenGAMES
    Guest
    Ma očeš! Već ih ima u Đapanu! A mi neka koristimo CRT (najbolje), mater im ××××× kosooku.

  20. #20
    Thorgrib
    Guest
    ne diraj mi zute. sve sto valja, od njih dolazi. osim glazbe.

  21. #21
    BenGAMES
    Guest
    HAHA!

    Tonga ju mjalo, šoka bidjalo.
    Chingo liko, djsabro filko!

    Koje pjesme...

  22. #22
    |)@X
    Guest
    chjiwn eiowejwoĆoK M JKWN CMXNM,<nc jdnhj sddf gbzsgbzu sgrhiosduizsdbuisdtzdtf djh oeiwur ioewuizuzerz zuwer uizweuirz r .
    u prijevodu: svi smo mi forumovci? LOL.

  23. #23
    bolje da neznate
    Guest
    ×××× vas crt. ako želite imat oči kao netom spomenuti kosooki, izvolite. 19" crt ima super sliku, ali kao prvo zrači za popizdit, kao drugo ima analogni priključak koji ima gubitak, a na 19" monitoru taj se gubitak očituje kroz gubitak oštrine. nema teorije da 19"crt natjerate da ima oštru sliku, pa makar pokušavali i brusilicom. bolji je 17" lcd, ovi novi imaju response time 8ms, šta je vrhunski. ja imam 17" samsung lcd sa 16ms responseom i slika ne šteka gotovo nikad (prilikom disco žmirkanja svjetla se vide crte zbog prespore matrice, ali to se kod 8ms monitora nece vidit). ne zrači gotovo uopće, ima 3 kile... i debel je 4 CM!!!!!!!!
    jeste vi svjesni da crt vrijeme prolazi? to šta gameri furaju da lcd nije dobar za igranje nema smisla. lcd su još i bolji od lcd-a. da ne kažemo da možete visiti pred njim dan i noć bez da vas bole oči-jer nema refresh rate nego se slika mijenja po pixelima. al tko si želi kvariti vid, nek izvoli. samsung lcd-i su izvanredni, a ni xerox nije loš iako se nekima neće sviđati staklo. ako uzimaš lcd, sta ja preporučam neovisno o bilo čemu, uzmi ga sa dvi utikačem i 8ms. nečeš fulat. i ×××ך osobe koje govore da su crt-i bolji-jer kao sto je dokazano i kao sto to mogu reći svi koji su pokušali nešto odigrati na brzom lcd-u --- nije istina. lcd je zakon, ali ako želite biti u manjini koja ih pljuje-slobodno. sad me slobodno možete psovat, ali tehnologija ide naprijed, ali kako smo mi u hrvatskoj, možda je bolje da ide nazad, i da žmirimo i pokrivamo uši kad nam nam netko kaže da nećemo nikad biti kao ostali narodi, koji objeručke prihvaćaju novu tehnologiju, jedino mi prihvaćamo onu staru, a novu šaljemo u tri pizde materine. i sad budimo kao europa - objasnite vi meni-kako? s ovakvim stavom, sa i bez gotovine u haagu, nećemo mi u eu, još će eu početi bježati od nas...

  24. #24
    |)@X
    Guest
    kad bolje razmislim imas ti pravo. hvala.

  25. #25
    miko.s
    Guest
    imate i lcd monitor s responseom od 4ms, iako je to "malo" prenapuhano. 8ms su bomba - za 2500 kn imaš moglo bi se reć najbolji monitor. ja sam mog samsunga syncmaste2v platio prije 2 god 3500 kn. da pravo kažem nemam pojma koji response ima-mislim 16 ms. i zaista igre ne štekaju, iako u pravim filmovima prilikom pucnjave u prvom planu (kad se vidi samo pištolj i svjetlo koje žmirka velikom brzinom) se vidi kašnjenje slike u gornjoj polovici ekrana (vidi se kao jedna pol centimetra debela dijagonalna crta s jednog kuta prema drugom kutu monitora, i s jedne strane je slika ok, a s druge kasni jedan ili 2 frame-a, ali to se ne vidi, vidi se samo ta crta, koja se vidi zbog preklapanja slike preko slike). dvoumiš se izmedju samsungovih lcd i crt monitora. samsung je marka koja ima vrhunske ali cjenovno povolje monitore. iako nisam vidio 8ms model, vjerojatno je on nešto skuplji (mislim da je ili će biti oko 3000 kn). uzmi xerox xa7 , jeftin je, dobar je, link ti je tu http://www.adm.hr/index.php/cPath/1_39/sort/2a/page/2 , a svi će ti zaviditi jer je monitor prekrasan, i lako se čisti budući da se ne prlja lcd matrica već samo zaštitno staklo.
    eh da, ako neznaš, nema problema sa magnetskim inteferencijama, tako da magneti u zvučnicima , ma koliko jaki bili, neće kvariti sliku.

Slične teme

  1. Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-05-2005, 19:50
  2. KUPITI TERENAC ARO _ DA ILI NE?
    By ARO in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 11-12-2003, 19:02
  3. DALI SE ISPLATI????????
    By BRICO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 03-10-2003, 04:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •