Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Oglasite apartmane putem Interneta

  1. #1
    Ideja
    Guest
    Ako želite više gostiju pogledajte gdje možete jeftino, a učinkovito oglasiti svoj objekt.
    Moje iskustvo s ovim katalogom je odlično, ima puno upita od Čeha i Mađara, te nešto Poljaka, Njemaca i ostalih..
    Link je:
    www.dalmatia-accommodation.com/oglasavanje.htm
    Oglasi su već od 30 Eur za godinu dana, daju vam, ako treba i pomoc pri prevođenju, mogu za vas vrsiti booking, a sve bez provizije.
    Ja sam s njime zadovoljan i od srca vam preporcujem ovaj katalog, tj kataloge jer ih ima više u ponudi.

  2. #2
    Poreznik
    Guest
    Ideja ne seri .... Mislis nas navuc na taj jeftin trik - ×××× te tvoj link !

  3. #3
    Ideja
    Guest
    Obožavam dobre pristojne momke kao ti!

  4. #4
    Korvin
    Guest

    Question Pogresan odgovor :)

    Dakle, postovani Poreznice, odgovor je ipak pogresan!
    Ne znam tko je Ideja, ali hvala mu.
    Katalog je, naime, moj....

    I nije jedini. Vec osam godina imam zadovoljne stalne klijente na ukupno 23 turisticka internet kataloga u ponudi... po vrlo povoljnoj cijeni...

  5. #5

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Dobra stvar ali ne treba gledati samo Dalmatia, postoje i druge turističke regije, npr. Istria, danas je oglašavanje za pojmove koje gledaju stranci obično bitno za pojmove accommodation onda regija, zatim apartments onda regija i itd., bitno je vidjeti kako portal koji oglašava smještaj stoji na tražilicama za ključne riječi koje će vam dovesti goste u vaš smještaj i naravno to pogledati na google.com, a ne na google.hr !!!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Banjole
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    vrlo zanimljivo

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    Kada vidim osobe koje imaju više od 30 web stranica na kojima oglašavaju smještaj uhvati me lagana paranoja, pa zar im nije bilo dovoljno imati jednu eventualno dvije web stranice, ako je posao tako siguran!
    Ja kada bacim pogled na takvu stranicu odmah odem pogledati kakva je
    tečajna lista i da li se uopće isplati oglašavati kod takvih ljudi

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2013
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    Ja nikad nisam mogla naci apartman na tim stranicama za smještaj, dobar apartman na dobroj poziciji je većinom bio zauzet u svakom normalnom terminu, a sve što je bilo slobodno je bilo loša lokacija ili su tražili previše novaca za dosta loš apartman daleko od svega bez parkiranja i sl.

Slične teme

  1. Tražim apartmane u Orebiću
    By Luce in forum More
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-06-2006, 22:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •