Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: Nekad i sad, a i ubuduće

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    strangelove ti imaš mcpherson napred i uzdužna ramena otraga kao 145, 155. I prednji ovjes ti je ko na fiat coupeu, gtv/spider s malim modifikacijama, al to je to. Konstrukcijski ništa posebno. 156 i 147 su skroz druga priča.

  2. #27
    INTERCEPTOR
    Guest
    MC: Piquet je imao na koristenju Mazdu 3 kojoj je straznji ovjes lupao preko granice dobrog ukusa... Istina, na dvije probne voznje Mazde 3 s gta ovjesom nisam cuo takvo lupanje, pa bi bilo dobro cuti jos koje iskustvo prije donosenja zakljucaka...

    Mazda ne lupa zbog multilinka nego zato što je drekić.

    Baš volim kad auto ima multilink i leži jadno kao npr.

    das neue golf edition senf und wurstel.



    <br><hr><font face="Courier"></font>

  3. #28
    TRANS AM
    Guest
    he,he Cep ... mogel sam se kladiti u velike pare, kad sam videl da je tvoj post zadnji da pišeš nekaj o ovjesima. )

    Tko ti ono dade nick "čovjek-ovjes"?<br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  4. #29
    Seatibiza
    Guest
    Bilo bi interesantno prolistati sve teme i staviti za usporedbu prvi i zanji post....koji bi to bili nesrazmjeri sa zadanom temom

  5. #30
    turbo-limac
    Guest
    jes jes herr rapido, ono je bio stvarno dobrolezeci auto... da je imao jos stotinjak ks viska d ibi mu bio kraj...

  6. #31
    Dr. Strangelove
    Guest
    Fakat CEP mogli bi otvorit novu temu:
    "Pitajte CEP-a, Ovjes-mana"

    Cep ti si reko da imaš neki Fiatov program za dijelove... zanimaju mu seleni zadnjeg ovjesa, dal ih uopće ima, koliko komada...<br><hr><font face="Courier">×××× vladu!</font>

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da ima ih, ovako napamet imaš ih tamo gdje su ramena vezana za most, znači min 1 sa svake strane, a možda i po dva.

    Onda ih imaš, a možda i ne tamo gdje je most vezan za karoseriju, znači obično po 1 sa svake strane.

    nemam tu cd pa ne znam točno.

    I onda imaš klasiku, na stabilizatoru gdje je vezan za karoseriju po dva komada i na stabilizatoru gdje je vezan za ramena. Ne znam kako točno ima rješeno, možda ima 4 sa svake strane, a možda 2 ili 1. Moram pogledat. Ovi od stabilizatora možda idu u kompletu sa stabilizatorom, al mislim da se ipak može kupit odvojeno.

    Pa imaš one kao neke odstojne gume na koje naliježe opruga, pa one gume amortizera, to isto zna otić.


    Inače puno prije strada prednji ovjes, pa onda zadnji.

    Na tim autima su najkritičnija prednja ramena tj. njihovi seleni, gume prednjeg stabilizatora preko kojih je vezan za karoseriju kao i one gume amortizera što dođu ispod muldi.



  8. #33
    VERSO
    Guest
    ma trabant ima najbolji ovjes ) ) )

  9. #34
    Wheeler
    Guest
    Al mislim da jedan TL-ov auto najbolje lezi...

  10. #35
    turbo-limac
    Guest
    lezi lezi, u garazi...

  11. #36
    Dr. Strangelove
    Guest
    Thanx Cep!

Slične teme

  1. Nekad je dobro imat golfa
    By Hinko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-01-2003, 23:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •