Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Kočnice

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Fergazer od fiće
    Guest
    Uf, jučer me zabrinulo slijedeće.

    Kupio sam Mazdu 323 F 2.0 DITD s ABSom i kada sam provjeravao kočnice prije kupnje naglim kočenjem je sve bilo u redu. Auto sam dao na pregled i u ovlašteni servis i rekli su da ne nalaze nikakve greške na autu i između ostalog da su ok i diskovi i pločice ( to i sam znam vidjeti, naravno).
    Dakle, nakon svih provjera sam i kupio auto i normalno se vozio 3 mjeseca, napravio veliki servis na 95.000 km prije 2 tjedna opet kod tog ovlaštenog i usput promijenio gume i stavio zimske s čeličnim felgama (taj dio u Molydonu). I tad sam pogledao diskove i pločice i činilo se da je sve OK.
    Kako za to vrijeme nisam niti jednom morao naglo zakočiti nisam niti osjetio da bi tu mogao biti neki problem. NAime, jučer na kiši skužim da je sklisko i odlučim na sigurnom mjestu naglo zakočiti i auto mi koči ali s tim da se papučica vraća nazad i čini mi se da struže nekaj na prednjem desnom kotaču.Probao sam još jednom i opet isto. Ako kočim normalno u normalnim uvjetima nema nikakvih zvukova niti znakova da slabije koči niti struže.
    Šta bi moglo biti i šta pogledati? <br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    Jesi ti kad prije vozio auto s ABS-om i probao tako kociti? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    to ti ABS radi, normalno je to......

  4. #4
    turbo-limac
    Guest
    he he great minds think alike.... <br><hr><font face="Courier" color="red">\"...fuj internet...\" © S.E.V.E 2004</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    :smile22: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  6. #6
    Fergazer od fiće
    Guest
    ali vozio sam Corsu od starog kojoj to nisam nikad osjetio a ima ABS i čini mi se da u usporedbi s ovim slučajem bolje koči!
    Ja sam dosad vozio passata bez ABS-a, ot je istina.

Slične teme

  1. kočnice
    By amadeus22 in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-10-2004, 21:11
  2. Kočnice
    By ibiza in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-08-2004, 08:44
  3. Kočnice škriiiiiiipe !
    By iki in forum Auto servisi
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 01-06-2004, 12:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •