Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: relativno povoljni sportski automobili

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    GT
    Guest
    Sta mislite o slijedecim sportskim autima?







    Tri razlicita sportaska auta, sva tri su super na svoj nacin, nude pravo zadovoljstvo u voznji....

    - Kojeg bi vi izabrali za vikend voznje?
    - Koji sportski auto vam se cini najbolji za cisti sportski dozivljaj?

    Dakle, sad ne govorim o prakticnosti, nego cisto o sportskim osobinama i zamislite da vec imate jedan auto za svakodnevnu upotrebu, kojeg bi izabrali kao vikend ig×××××?? <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    zeNNoN
    Guest
    Mislim da bi Nissana... Ovo mi drugo djeluje prelagano, a samim time i neupotrebljivo sa tom snagom jer nema sanse da je moze dobro prenijeti na podlogu..

  3. #3
    Black Knight
    Guest
    eh?

    rx8 prelagana da bi prenijela snagu na podlogu? kaj to znaci da auto treba bit kamion da bi imo dobru trakciju?

    btw. rx8 ima speru...

  4. #4
    WRX
    Guest
    pa sva tri imaju speru, sva tri su preko 1350 kg, dva motor naprijed, jedan iza vozaca, dva imaju V6 masine, jedan wankel, totalno razliciti auti..
    Nissan je najbrzi, nekako najvise muscle car, super auto, svidja mi se..
    Mazda RX-8 je isto fin auto, ali ga nebi kupio, zbog wankel motora, jednostavno meni se wankel ne svidja..
    Clio V6 je lud auto, sirok , nizak, malen, brz ko munja, pravi auto za vikend zajebancije..
    dakle, birao mi izmedju Nissana i Renaulta, neznam kojeg bi, morao bi ih oba probat jer ovako se nemogu odlucit.. )
    jedan od ta dva auta bi sluzio za vikend zajebancije, a jedna Alfa za svaki dan...a posto je ovdje rijec o vikend autima, onda definitivno Clio V6, jer je najludji.. )

  5. #5
    206 xsi
    Guest
    Nema lancera u ponudi ili neki 4x4

  6. #6
    VERSO
    Guest
    nissan bi ja! iako za jedan auto časopis (ne smijem reć koji) kad je bio na testu se razleto motor al to se mora prešutit! zato psssssssss

Slične teme

  1. Najbolji sportski automobili
    By Xian in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-10-2004, 15:18
  2. povoljni saxo
    By 594 krešo ah in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-12-2002, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •