Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Marbor zimske gume?

  1. #1
    g4sdi
    Guest
    Već sam prije postavio upit za Uniroyal ljetne gume i nije se nitko prijavio da nešto o njima zna.Sada me interesira sve što ljudi znaju o Marbor zimskim gumama. Na internetu nisam bog zna šta pronašao o njima osim da se uvijek spominju uz Uniroyal i da se samo zimske spominju . Please ako netko ima bilo kakvu informaciju ili link...

  2. #2
    Iveco 35S13
    Guest
    Evo ja sam pokusao nesto vise saznati o toj gumi ali mi to bas nije uspjelo. Tu tvornicu kao i naprimjer Barum je otkupio Continental i sad oni proizvode pod zastitom Continentala. postoje i ljetne ali ni za zimske ni za ljetne nigdje nema nesto o karakteristikama te gume.Ako bas ne moras, nemoj je kupovati jer bas sa zimskom se gumom nije za igrati!! Sta ti vrijedi jeftina guma koja je puna plastike, sa kojom neznas dali ces stat kad zakocis i koja proklizuje pri pogledu na papucicu gasa!! Raspitaj se malo jer ima jeftiniih guma koje nisu lose!!

  3. #3
    FpuntoHGT
    Guest
    Rade si uzmi savine eskimo zimske, sigurno nisu skuplje a nisu tak lose, imao sam ih prosle zime...

  4. #4
    g4sdi
    Guest
    Najvjerovatnije ću uzeti 2 Savine.Problem je u dimenzijama 205 55 6. Iole poštena zimska guma košta preko 1000kn. Ove godine sam kupio auto(polovni) na kredit,registracija, prijepis, servis, kasko...katastrofa, ni sanjao nisam. Bivši vlasnik, inaće moj šef mi obećao, kada mi je prvi puta ponudio auto: 4 čelićne felge, 4 zimske gume mischelin alpin radkape original sve gratis. Nešto sam mu love ostao dužan pa sam mislio da čeka dok ne dobije svu lovu. Prije nekoliko dana mi je došao ponuditi felge, radkape i 2 gume (2 je već stavio na novu alfu) po cijeni od 3000kn . Mrak mi je pao na oči, da nije na poslu i da nije šef ...Umjesto da bez brige prođem ovu zimu sada moram kupiti 2 jeftinjare i na zadnjim kotaćima ostaviti loše dunlopice sa više od 50000km, pa se ti vozi bez brige po snijegu. Tako sam ja kombinirao kupiti 4 polovne felge 15" te gume 195 65 (velika je razlika između guma 15" i 16"), na marbor gume bih dobio 25-30% popusta i eto ) . Gledao sam malo po akcijama, opel nudi dosta povoljno felge.Samo nisam siguran paše li mi koji model na g4sdi? Također dosta povoljno nude i sava s3.

Slične teme

  1. kupio bih zimske gume-koje?
    By ki in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 26-10-2004, 12:37
  2. Koje zimske gume su najbolje ????
    By Rott in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-10-2003, 21:13
  3. ljetne ili zimske gume
    By trap in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-10-2002, 00:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •