Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 92

Tema: OPEL

  1. #26
    Black Knight
    Guest
    ja sam sa kalibrom i tigrom komentirao dizajn koji je neko gore komentirao da opelu fali..


    tigra je napravljena kao zenski auto i vecinu zena koje pitas ce ti reci da im je tigra jedan od najljepsih ako ne i najljepsi auto..
    a razlozi neuspjeha su drugi... mislim da je tu razlog ponajvise cijena... koja je i danas dosta visoka za polovne tigre, jer tigra je u biti corsa...
    ista stvar je i sa fordom pumom...


    kadett je recimo bio najveci opelov uspjeh, prodavaniji od golfa... realno auto je ruzan pogotovo obicni mada bi ja komentirao da je u ono vrijeme to ipak bilo ljepse od golfa... ali se tesko moze procijenjivati u kontekstu onog doba...



    opel ima dosta specifican dizajn... nema toliko detalja koje cuva u nasljedstvu pod svaku cijenu(ko npr BMWovi bubrezi, VWova poljoprivredna prednja maska i sl.) pa tako svako malo dobijemo iz opela vrlo originalan auto, ne nuzno ljepotana ali opet... dok je VW radio kockaste golfove opel je napravio kadetta koji je naspram golfa bi vrhunac aerodinamike..

    danas kad su svi zaobljeni u pizdu materinu opel radi vectru gts prilicno ostrih i jednostavnih linija no opet vrlo moderna, posebice GTS.. npr nova astra za razliku od golfa nema bas dizajnerskih poveznica s bilo kojim proslim modelom itd... opel se u pravilu ne bavi faceliftanjem niti prepoznatljivoscu...svaki novi model je u pravilu prica za sebe...
    to je manje vise specificno samo opelu...

  2. #27
    Rossonero
    Guest




    Samo sam ju trebal spustit jedno 3 cm i skinut folije. S njima sam se zahebo.
    Kad se ganjas s autom, ne razmisljas o imidzu nego o ladici za skalpove vozaca daleko skupljih i razvikanijih automobila. Potrosnja smijesno mala, servisi jeftini, motor i aerodinamika najveci plusevi, a na zadnjoj klupi, kad preklopis prednja sjedala, mjesta za druzenje kolko hoces. Sve u svemu, vrlo zabavan auto.

  3. #28
    The ŠULE
    Guest
    Di je to od one prave zabave. )

  4. #29
    Rossonero
    Guest
    Sule, Sule... ) ) )

  5. #30
    ART
    Guest
    Popravljaju se pogotovo s novom Astrom, ja sam jos 1996. imao Corsu 1.4 sa 55 hp i to je bilo jako ruzno iskustvo. Kvarilo se, puno trosilo a nije islo ku..a.Njesra tesko. Da sam bio zadovoljan s Corsom kao sto sam bio poslije s Punticima danas bi vozio Astru a ne Stila. Posto sam probao novu Astru mogu reci sve dobro i neka Opel samo tako nastavi bit ce nesto od njega.

  6. #31
    The ŠULE
    Guest
    Ma ovo divno jutro, 172. Pa žena, djeca a i meso za ručak.
    Ne mi zamjeriti. )

  7. #32
    Rossonero
    Guest
    Bome, zadnja 3 dana su me skroz digla. Vrijeme je krasno. Jos da se imam otic s cim malo poganjat... Jucer je bil isto ovak krasan dan i skocim do Varazdina i natrag po staroj cesti. Prosjecna potrosnja sa 166 je bila 15 po putnom. A Audi coupe nije ni skuzil da nekaj tak velko i tesko moze malo i pojurit.

  8. #33
    Bmw Touring
    Guest
    nije skuzil ni jedan novi A4 2.5 TDI sinoc kako jedna Vektrica DTI u trecoj silovito povuce )

    Rosso Calibra je

  9. #34
    activa
    Guest
    ..jedini " gnojpel " koga bih mogao izdvojiti kao zanimljiv je opel GT..!!

  10. #35
    sepra
    Guest
    He he nisam mislio da ću ove slike opet vidjeti.

    Ta Calibra je morala dole, i debađirao bi ju. Jer ti znakovi su napravljeni od neke loše sive plastike. I kvare dojam auta koji je cijeli pic pic. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  11. #36
    sepra
    Guest
    Jedini gnojpel koji je meni zanimljiv je Signum, dobro Speedstera ne treba spominjati<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  12. #37
    Aero
    Guest
    Ovu sam sliku već bio jednom stavio, ali samo za ovu priliku evo opet:

    Ja i frend u njegovoj lagano pojačanoj Vectra 2,5 V6 na Auobhanu.


  13. #38
    The ŠULE
    Guest
    Sigurno bi ti i ovo sjelo Sepra!

  14. #39
    CosmoOS
    Guest
    Rossssssonero de jesi ti tu svoju Calibru možda nedavno prodao jer gotovo identičnu viđam ja u osijeku samo sa BM tablicama, auto je 1000% identičan!!!!!

  15. #40
    Rossonero
    Guest
    Ma ja sam tu Calibru frknul prije jedno 2 godine. Vec sam frknul i auto koji ju je zamijenil
    Ak mislis na onu srebrnu koja redovito stoji tam malo dalje od bolnice (nikak da se sjetim kak se zove ta ulica gdi je bolnica) samo s druge strane ceste. Znaci od bolnice ××××s prema Vukovaru, kod prvog semafora. Ta je slicna, ali nije ista. Iako mi je Doc rekel da je auto u oglasniku pa ko zna gdi je zavrsil.

  16. #41
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ta Calibra gore ima mozda malo premale felge?

  17. #42
    CosmoOS
    Guest
    Pa felge od 15" na calibri izgledaju maleno osima ako dodatno ne spustiš auto..zbog velikog prostora ispod blatobrana, tako da i 19" sasvim fino pašu Mislim da je 17"sasvim ok..

  18. #43
    OS FIAT>>>
    Guest
    Slazem se, ali mislim da je ono ipak premaleno.

  19. #44
    alfa099
    Guest
    Novo pitanje: ŠTO BISTE NAPRAVILI DA POPRAVITE IMAGE OPELA U HRVATSKOJ?
    ...da ste recimo, direktor sektora PRa u Opelu za Hrvatsku...

  20. #45
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mislim da se tu vise nista ne moze uciniti. )

  21. #46
    alfa099
    Guest
    ...ma ozbiljno, pa Opel Corsa je najprodavaniji mali auto u RH u 10 mjeseci ove godine, Astra tuče Golfa na svim testovima, Vectra je jako ozbiljan auto segmenta poslovnih limuzina...
    ...nije sve tak crno...valjda...

  22. #47
    OS FIAT>>>
    Guest
    Sada za ozbać.
    Mislim da Opel nema los image u HR i da tu nista netreba puno raditi.
    Ti Alfa ××× i ja recimo smo ljubitelji talijanskih auta i normalno ako nam se svidjaju Alfe da nam ne pasu Opeli jer su to dva svijeta.Bilo bi bolje pitanje da postavis sta napraviti da se popravi image Opela u ocima ljubitelja tal-fran auta koji ga vecinom smatraju seljoberskim kolima.
    O tome da je image Opela u HR dobar svjedoci i podatak da je u ovome trenutku Opel najprodavanija marka u HR.

  23. #48
    alfa099
    Guest
    ...nekak me profesionalni put vodi prema GMu, pa me zanima mišljenje kaj napravit za popravak imagea u RH...možda igrat na kartu da su sad tu i Fiat-Alfa diesel motori?

  24. #49
    CosmoOS
    Guest
    U zadnjem mjesecu je najpodavaniji automobil u HR ASTRA (405), iz nje CORSA(346)..i ja zaista smatra da u vezi image na treba ništa popravaljati jer ukoliko su dva najprodavanija automobila iz dvije najtraženije klase (male i kompaktne)na samom vrhu prodaje stvar je jasna!!! Čekajte tek da dođe nova OMEGA...bit će pomutnje i u puno višim klasama, jer auto izgleda FENOMENALNO!!

  25. #50
    OS FIAT>>>
    Guest
    Potpuno se slazem da ne treba nista dodatno raditi.

Slične teme

  1. OPEL ASTRA
    By Brunosa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 26-09-2004, 20:33
  2. OPEL
    By GSI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 27-03-2003, 01:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •