Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: OPEL

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    alfa099
    Guest
    ...da morate istaknuti pozitivne i negativne strane kod Opela, koje bi to bile?<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    ) )

    Po meni definitivno pozitivno to sto su aktivni u motorsportu. Sa calibrom su dobili ITC 1996-te,Vectra je bila konkurentna u Stw-u,dobili su i 24H nürburgring,a tu je bila i Ascona 400I sa kojom je Walter Rörhl bio sv. Prvak rally-a 1982.Zadnjih 10 godina rade naj motore za F3,etc..

    Vw kao njihov najveci konkurent,prakticki nikad nije bio sa tvornickom momcadi aktivan u Motorsportu.


    A negativan im je po meni na prvom mjestu design.Nema niti jednog opela za kojeg mogu reci,wow to je to.
    Gt je bio fora,Manta A je bila ok,ali samo Ok!!

    A tu jos i losa limarija koju nisu uspjeli sredit do kraja 90-tih.



  3. #3
    Black Knight
    Guest
    a calibra? tigra?

    nova vectra gts mi je jako skladna limuzina

    i nova astra mi je puno ljepsa od golfa

    stara astra gsi je isto lijepa bila u svojoj klasi...

    corsa mi je recimo sugava...<br><hr>

  4. #4
    Black Knight
    Guest
    a najocitija mana su lose unutrasnjosti automobila..... cak i ove nove, mada moderne mi se cine dosta asketske... glupo bijelo osvjetljenje...

    naravno rdja starijih modela je isto velika mrlja...

    najbolja opelova stvar je 2.0 motor, 8v, 16v i 16v turbo. <br><hr>

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je kod Opela najlosiji dio njegov image.Neznam kakva je situacija u drugim krajevima ili zemljama svijeta, ali meni je on sinonim za zna se vec sta.

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    "a calibra? tigra?"


    BK, za Calibru se slazem da moze sluziti donekle na ponos Opelu, ali Tigra...po cemu je ona to znacajna.To je model koji totalno nije ispunio ocekivanja Opela za nekim trzisnim uspjehom.Ista je stvar i sa Fordovom Pumom.

Slične teme

  1. OPEL ASTRA
    By Brunosa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 26-09-2004, 20:33
  2. OPEL
    By GSI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 27-03-2003, 01:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •