Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: NAJBOLJA GUMA ?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    f-toyota4
    Guest
    <font color="red">E,pa zanima me Vaše mišljenje koja je najbolja guma? Uglavnom naglasak stavljam na ljetne UHP gume(michelin pilot sport,goodyear F1,dunlop sport maxx,yokohama avs sport,pirelli zero serija ,bridgestone potenza,...). unaprijed zahvaljujem</font><br><hr>

  2. #2
    Stjepan th.
    Guest
    Ja sam zadovoljan sa Goodyear GT2.
    Sava je također dobra ako nema Goodyear.

  3. #3
    fergazer
    Guest
    Najbolja je ona guma ispod Martesnice znaš, ta ti ide brate mili i po blatu i snijegu i suvom, da vidiš, prava off road i in road guma !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  4. #4
    g4sdi
    Guest
    Morat ćeš si dati malo više truda jer svaka od navedenih ima svoje kvalitete: suho, mokro, tvrdoća, trošenje... Morat ćeš na osnovu konkretne dimenzije guma pogledati u recimo ADAC-testove te usporediti svoje prioritete sa ocjenama Sava gume, kada ih se već spominje uopće nisu loše. Navodno daju A1 klasu na hrvatsko tržište za razliku od ostalih proizvođaća.<br><hr>

  5. #5
    fergazer
    Guest
    Ako su ti u prvom planu ljetne gume onda bez imalo razmisljanja skoci do Vulkala ili u Sloveniju po Bridgestone Potenza RF730 (ili 720 zaboravio oznaku al je 7X0) i nemaš zime !!

  6. #6
    f-toyota4
    Guest
    da,čuo sam da je potenza re720 izvrsna, i to sam čuo na nekoliko strana već..i da nije jako skupa!
    i mislio sam u vulkalu uzeti..najeftiniji su tu u blizini,a u Materiju mi se baš i ne ide,.. i ne daje mi se novac slovencima

    g4sdi> stvarno misliš da to postoji? to,da daju gume 1. 2. kategorije? ja san mislil da je tako samo s autima..i gumama? pa nevjerojatno

Slične teme

  1. ***PROMJENA GUMA***
    By klinac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 13-07-2004, 19:54
  2. GUMA za Scooter =???
    By R-18 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-05-2004, 14:28
  3. BUSENJE GUMA
    By DJOLEX in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-04-2003, 07:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •