Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Dimenzije guma

  1. #26
    bad&blue
    Guest
    Da ali zimska guma nije samo za snijeg već za niske temperature kad ljetne gube karakteristike, tako da može montirat kad temperature budu pristojno pale (što trenutačno nije slučaj ), a ljetne vratit kad za to bude prilika!<br><hr>

  2. #27
    fergazer
    Guest
    A u Zagrebu stvarno zimi imaš mjesec dana temperature od -15 stupnjeva Celzijusa ...
    I ono da ljetna guma kao "gubi kontakt" sa gaznom površinom je idiotarija i totalna glupost koja se koristi u ništa više no za komercijalne i prodajne svrhe. To vrijedi za indekse brzine V, W, ZR i veće ali za ove "normalne" uvjete to je prodaja prašine. Pisalo je i u autoblicu i u novinama o tome tak da nije izmišljotina !<br><hr>

  3. #28
    bad&blue
    Guest
    Ja još nisam vozio na zimskim gumama tako da o svom iskustvu ne mogu pričati, ali sa cijelogodišnjom gumom nisi ni sim ni tam, to je po meni tek izvlačenje novaca!<br><hr>

  4. #29
    fergazer
    Guest
    <I>Sa jednim udarcem dvije muhe</I>!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  5. #30
    k0vac3v1c
    Guest
    cjelogodisnje gume su lose po snijegu i po mokrom u usporedbi sa zimskom i ljetnom
    ja sad bas planiram kupnju michelin alpin a2 valja to kaj , jer kod mene ne prolaze bas cesto ralice ???? a ova temp je glupost guma slabije lovi je otvrdne ali se i zbog kotrljanja grije ???? ali se zato brze trose po ljeti (zimske) ,
    dali zimske bolje drze po ljeti od ljetnih bas zato sto su mekse ???

  6. #31
    fergazer
    Guest
    Daj tko ti je tu pametnu stvar reko??<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  7. #32
    f-toyota4
    Guest
    evo,da se uključim..ovo je jedna super stranica..za izračunavanje dimenzija..nadan se da će vam pomoći..pozdrav svima

    http://www.tyresave.co.uk/tyresize.html

  8. #33
    k0vac3v1c
    Guest
    a kaj ja znam ljtna je tvrdja jer su po ljti vise temp pa da izdrzi odredjenu kilometrazu a zimi su srednje vrijednosti znatno nize pa moraju biti mekane a ne tvrde (snijeg) ispravi me ako grijesim ?!

  9. #34
    fergazer
    Guest
    Zato si zemeš univerzalne Michelinke koje su same po sebi "mekane" gume ) ...
    Sve što si napio stoji!

  10. #35
    k0vac3v1c
    Guest
    daj reci ,ti si ovak za michelin jer valjaju kaj gume alpin a2 , na prethodnom auto imo sam savu i bio zadovoljan ?

Slične teme

  1. Dimenzija guma
    By 1,6_16v in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-12-2003, 15:56
  2. Test guma
    By Mazda3 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-09-2003, 02:18
  3. Zamjena guma
    By skini in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-05-2003, 20:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •