Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

  1. #51
    fergazer
    Guest
    Moram priznat da sam i ja to lagahno primjetio, samo se nadam da se meni kao i tebi "ne čini" da je bolje il su ga stvarno poboljšali...<br><hr>

  2. #52
    k0vac3v1c
    Guest
    nakon onog na cemu sam vozio sve je mila majka !!!!

  3. #53
    f-toyota4
    Guest
    evo,kao ča san napisal na trugoj temi,zaista mi se čini da je gorivo bolje..i potrošnja je pala za nekih 0,5-0,7 lit...danas kad sam ao ipak san stavio malo aditiva,zasvaki slučaj,da bolje vuče..he he
    Ma zamislite,kada san prije 22 mjeseca kupio auto puni spremnih eurodiesela mi je bio cca 220kn, a danas mi je u auto "ušlo" +305kn..divota..

  4. #54
    f-toyota4
    Guest
    p.s. brock-bio je problem u tome što su mi internet settings bili malo prestrogo postavljeni,blokirali su sve živo,sada san snizio i ide ok..hvala

  5. #55
    fergazer
    Guest
    A ja sam ti za stotku na Ini nao ××××nih 13 litara Eurosupera 95.
    13 litara stari moj, pa toliko pišam dnevno, nit se ne okreneš a ode stotka mamu im njihovu...
    Toyota sigurno si imao instaliran XP service pack 2...<br><hr>

  6. #56
    f-toyota4
    Guest
    da,mislim da jesam..međutim sada je sve ok..pa mogu opet razmjenjivati mišljenja sa ostalim auto-entuzijastima..
    fergazer-ti si ovdje prilično ažuran,čestitam

  7. #57
    fergazer
    Guest
    Ma ono, ulogiram se cim se spojim na net, ostavim par postova, odem pogledat mail, novosti itd. i nakon kaj sam gotov dođjem sim i pogledam dal je tko kaj odgovorio, i to je to!
    Eto to ti je jedan od mojih razloga zašto, iako imam original XP Proffesional, ne stavljam na njih usrani service pack 2!

  8. #58
    f-toyota4
    Guest
    ma dobro,glavno da sada znam ča je bilo..sada je ok..meni je neobičan gušt ovako raspravljati..inače izluđujem sve oko sebe..sada mogu auto-energiju isprazniti ovdje.. hehe

  9. #59
    k0vac3v1c
    Guest
    znas kaj sam primjetio tamo gdje am (iza devet gora i mora) frajer je povisio cijene plavog i loze !!!!!na 4.2 stalno kad sam doso bilo je skuplje pa sam mislio kaji ××××× stalno povisuju cijene a nema najava u medijima !!!!!koja banda i to je drzava!!!! ja imam piratske xp odmah kad su dosli i nema to veze stavis sp na bilo koji ali 2 sve programe s×××× !

  10. #60
    f-toyota4
    Guest
    ispuši se sada,tako kada sljedeći put poskupe,više se nećeš ljutiti...
    ne shvaćate vi dobru namjeru naše vlade,oni žele da mi svi lijepo hodamo,trčimo ili vozimo bicikle..sve u svemu da zdravije živimo s manje CO,SO2 u zraku..još malo pa će i uspjeti

  11. #61
    f-toyota4
    Guest
    i je kolega CLIO DCI dobio više taj auto??

  12. #62
    fergazer
    Guest
    Eto, tko ti kriva kaj imaš piratske XP, sve ima svoju cijenu ) ) ...
    Ja se osobno iskreno nadam da mu nije došao auto zbog njegove sigurnosti :smile25: :smile25: ....<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  13. #63
    rs turbo
    Guest
    :smile25: :smile25:

  14. #64
    f-toyota4
    Guest
    zbog njegove sigurnost..a valjda ga neće još dok je nov uništavati..valjda će ga lagano razraditi..baš me zanima kako ide clio sa 100KS,mora ići super...

  15. #65
    rs turbo
    Guest
    Istina, nevelik auto, a 100 KS

  16. #66
    f-toyota4
    Guest
    da,mora da vuče fenomenalno na 2500okr...pitanje koliko je težak,ali nebi smio biti više od..hmm 1100kg-1150...? danas svi rade preteške aute..
    trebalo bi napraviti jedan takav clio od 850-900kg sa 100 dizel konja...

  17. #67
    rs turbo
    Guest
    :smile25:
    <br><hr>

  18. #68
    Clio dCi100
    Guest
    ej ljudi evo me!pozdrav svima!ma jok, nije jos stigo...al ovaj mjesec :smile25: :smile25: :smile25: !!!!!!mogu vam rec da mi je vec nekak tesko zaspat navecer, sve me negde probada sto se tice razradjivanja, sve po propisima ) nikakve ludorije.ma i pokrenuo sam ovaj thread upravo iz razloga sto mi je stalo (kao i vama za vase auteke) da nas dobro sluze.a cim dodje, javim dojmove!!! imam i jedno pitanje,ovak malo off-topic, nadam se da vas ne smeta...morat cu dat ugradit i nekakav "sigurnosni sustav".pitanje kolko je sve to svrsishodno, al ajde.dosad jos nisam koristio nikakve alarme i sl. i valjda samo bio proklete srece...al necu se vise zajeb...jasne su mi sve prednosti i mane i alarma i mul-t-locka i svih ostalih.pa ak morete onak ukratko rec,da ne radimo neku off-topic trakavicu, kakva su vasa osobna iskustva i tak to.eto da ne duljim, pozdrav svima!

    P.S. nisam vec duze vrijeme ao kod nas, i stvarno mi je drago cut da se kvaliteta ipak malo poboljsava...

  19. #69
    rs turbo
    Guest
    Žao mi je kaj ti ne mogu pomoći, al drago mi je da si postavio pitanje jer i ja razmišljam o istome već neko vrijeme.

  20. #70
    bad&blue
    Guest
    Dobra stvar kod clia je da se ne kradu toliko (valjda im nismo interesantni koliko i njemački brand), ali kad vide tvoj dci možda se zainteresiraju Po pitanju zaštite frend je na A6 ugradio neki prekidač na neočekivano mjesto (nadam se) za lopove-auto ima struju i vergla ali se jednostavno ne pali ) ) ) <br><hr>

  21. #71
    k0vac3v1c
    Guest
    ma dobar je clio ali ako je getriba krivo namjestena nemoze iskoristiti svojik 100 ks , meni se vise svidjaju tezi auto zbog stabilnosti ali danas tezina nije presudna clio od 900 kg i 100 ks bio bi smrt !

  22. #72
    fergazer
    Guest
    Ajd malo sam se šalio ali ozbiljno želim ti sreću sa tim autom, trebat će ti...
    Posebno jer je to "novi" motor za Clio, jos nisu imali prilike vidjeti kolika im je dugotrajnost...
    A najbolja zaštita ti je multlock, sa tim nemaš zime, ali ako će neki lopov krast auto rađe će provalit u neki skupi auto, sa ovim "malisanima" im se neda zajeb... !<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  23. #73
    f-toyota4
    Guest
    čuo san i ja da je ovaj mul t lock izvrstan..ja doduše nemam ništa u autu..kako je kolega fergazer rekao..i ja se nadan da će japanci ostati nepopularni kradljivcima..kao i ovi mali auti..ako te strah ugradi nešto tako..neće biti na odmet meni je ionako više manje u garaži..a u susjedstvu 10 starih "gospođa" kojima ništa ne promiče
    ja san čitao da su dci motor dobri,mkultivirani..za dugotrajnost još neznam..vjerojatno još nitko nije stigao odvoziti toliko s njim..(jer je nov na tržištu) - inače ona reklama za clio 100KS dci je ludnica..ona sa taksijem
    puno sreće s autom...javi dojmove..pozdrav ) <br><hr>

  24. #74
    rs turbo
    Guest
    Slažem se u potpunosti :smile25:

  25. #75
    fergazer
    Guest
    Pa čuj, prvi DCI motori nisu zadovoljavali baš uvjete koje si naveo, u prvoj seriji im je ulje curilo iz turbine kroz usisnu granu jer su je smjestili preblizu turbine. Kasnije su to popravili.
    Na hr tržištu bila si ti npr. tri dizel motora za Scenica, običan dti sa 90 ks kojeg su brzo povukli, potom dci sa 95 Ks-a kojeg su isto povukli i u konačnici novi dci sa 100 KS-a (govorim o prošlom modelu Scenica).

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •