Prikazujem rezultate 1 do 25 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Clio dCi100
    Guest
    Pozdrav svima!Procitavsi sve ove iscrpne rasprave oko uzasne (ne)kvalitete goriva u nas, poceo sam razmisljati da li bi se dalo uvesti (u verificiranim EU karnisterima)kojih npr. 2*25L ili 2*30L eurodiesela iz EU, u ovom slucaju njemacke...Vani je kvaliteta i ponuda goriva fantasticna (Shell V-Power Diesel, Aral Ultimate Diesel-koji je po testovima cak i bolji od Shella, itd.)Jako cesto putujem (busom il autom) pa to s te strane ne bi bio neki problem.Cini mi se da je do 5L za osobno vozilo dozvoljeno, no kako je s vecim kolicinama?A sta kaze nas zakon i carina? Zna li ko?Zahvaljujem unaprijed!Odlican forum btw!

  2. #2
    alien5
    Guest
    Mislim da je teški problem nosit tolike količine goriva preko granice. Mislin na pravila o prijevozu opasnih tvari!

  3. #3
    Clio dCi100
    Guest
    Hvala na odgovoru alien5!...slazem se s tobom, no koja su pravila?Sjeti se vojnih dzipova koji znaju vozit gorivo u onim metalnim karnisterima izvana na zadnjim vratima... Jos sam cuo da to gorivo koje dodatno nosis mora biti za tip auta koji imas.Ako nosis benzin, auto kojim vozis mora bit benzinac. Za dizel ista stvar.Ako je gorivo u propisnoj ambalazi i osigurano protiv micanja...kak je onda...jel ima ko kakva iskusta?P.S.kak stavit smajlica?kad ga kliknem stavlja mi ga u zadnji red/ajme sramote-stas, rookie sam

  4. #4
    alien5
    Guest
    Trebaš provjeriti zakon- ajde na www.nn.hr pa na pretraživanje traži neki zakon koji se odnosi na to. Tamo su vjerovatno napisane dozvoljene količine.
    Smajlija klikaš kad pišeš. Ako sve napišeš pa pokušaš stavljat smajlija između texta onda malo zaje...

  5. #5
    fergazer
    Guest
    Trebas stavit razmak između riječi smile da bi ti se prikazao...

  6. #6
    Clio dCi100
    Guest
    hvala alien5 i fergazer!idem vidit ovu stranicu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •