Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 151 do 156 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

  1. #151
    fergazer
    Guest
    Ja svog Đarisa ni nakon 4500 km ne vozim iznad 3000, nekak nemam baš potrebu, eventualno ga jednom mjesečno poknem u drugoj do 5000 da se sprolufta malo !!

  2. #152
    f-toyota4
    Guest
    ma danas motori već iz tvornice dolaze tako fino obrađeni da su takoreć razrađeni..ipak prvih 1000 treba polako..ja sam svoju zavrtio preko 4500okr..naravno kad je bila topla i zagrijana..nakon 30min vožnje..uopće nema svrhe toliko vrtiti,sve preko 3200-3400 je bespotrebno..inače je vozim na oko 1900-2200 prebacujem na 2600 ili prije ovisno o prilikama na cesti..

  3. #153
    fergazer
    Guest
    To da, najgore mi je kad vidim ujutro kad rulja zapali aute na parkingu i onda ih turira do bola, pa reko je's normalan ti, radi hladnokrvno ubojstvo auta!
    Tak i moj stari, kad upali auto u prvoj ga vozi na 3000 do semafora jer mu se neda mijenjat. Ajd hvala Bogu na Shellu :smile25: :smile25: !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  4. #154
    f-toyota4
    Guest
    da,da,ajde 3000 okr za benzinca nije puno..za dizela je dosta,ali benzinac bi trebao preživiti,pogotovo tako maženi benzinac
    imaš kakva saznanja o texaco uljima možda? ja sam čuo da su dobra pa me zanima ako ima itko još iskustva?

  5. #155
    fergazer
    Guest
    Nemam dume !!

  6. #156
    f-toyota4
    Guest
    susjed mi ma to u 1.8T motoru i jako je zadovoljan..pa zato pitan

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •