Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 49 od 49

Tema: idioti na cestama

  1. #26
    HaHaHa
    Guest
    Nezam da li je netko od vas čitao u Novom listu o onom događaju na istarskom ipsilonu,pa evo ukratko:
    Neki lik iz OS vozi po istr. y i prođe ga jedan nabrijani punto,stane ispred njega,a iza jedan drugi nabrijani blenda kao da krene ova iz OS u pretjecanje. Lik krene pretjecati prvoga,ovaj po gasu i ne pušta ga,a ovaj iza mu nedaje da se vrati,prati ga i zatvara prolaz između prvog i tog lika. Lik usporava,ovaj otraga i ovaj odnaprijed isto i tako nekih 500m. Ovom iz Os dolazi auto u susret ali ovi ga ne puštaju. Tek kad su bili ful blizu,pustili ga. Što je najbolje,iza je bio jedan passat iz ZG koji je to vidio. Ovi puste ovog da ih prođe i krene passat za njim i isto ×××××× rade i njemu.
    Zamislite kretene!
    Da meni to rade,ja bi se nabio u njih,pa ko vam ×××× mater!

  2. #27
    HaHaHa
    Guest
    Ups,ja odmah kreno to pisat,a nisam vidio da je već o tome bilo riječi.

  3. #28
    Fresh odlog.
    Guest
    Ti bokca, pa ja sam se u nedjelju vraćao iz Pule.

    Y-lon je guba za vozit, samo treba znati. Skoro svaki put mi se dogode škare, tj. da moram izbjegavati mozga koji pretiče, srećom cesta je dovoljno široka da se mogu tri auta komotno mimoić.

  4. #29
    mc
    Guest
    Koji likovi!?! Takve treba strijeljati odmah kraj ceste i objesiti na bandere da sluze kao upozorenje drugim pametnjakovicima... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  5. #30
    Fresh odlog.
    Guest
    A i to su bili neki dobri vozači kad se nisu mogli ubaciti.

    Kad ja na nekoga krenem, nema tog kretena koji će me zaustaviti. Ili ćemo se razbiti obojica ili će se tenkre maknuti.

    A kad se makne pa mu se ispriječim na cesti, pa da onda vidimo tko je veći kreten.

    Joj da mi je takvog kretenluka sresti na cesti.

  6. #31
    Black Knight_
    Guest
    Opet ja

    Ja sam vozio pod utjecajima svega i svacega. Al stvarno. Pa nista.. i nije to stvar srece vec sam vozio normalno bas zato sto sam pod utjecajem...

    Problem je u ljudima. Neki ljudi kad popiju tuku svoju zenu, djecu, deru se po cesti, maltretiraju ljude. Takvi ljudi alkoholizirani u autu rade ××××××. Ali ocito je problem u samom alkoholu. Ljudi izgube granice, ne samo u voznji. Takvim ljudima treba uzeti dozvolu za alkohol ili ih strpat u zatvor a ostale ljude pustit da se u miru alkoholiziraju i razvaljuju s cim oce.

    Naravno takvo nesto se ne moze provest...

    U redu, ja se u nacelu slazem sa ostrijim kaznama za alkoholizirane vozace itd itd. No volio bi kada bi se uvela praksa da te policajac nema pravo zaustaviti ako nisi u prekrsaju. Pa tako pijani ljudi koji voze po pravilima ne bi mogli biti zaustavljeni.

    Najgore je sto ludjake poput ovih u puntekima GT ili onog u swiftu po bologni nikad ne zaustave niti bi im oni stali nego zaustavljaju ljude koji se normalno voze i maltretiraju njih...

  7. #32
    piquet
    Guest
    zato sam ja uveo politiku da ne stajem kada me murjak zaustavlja!

  8. #33
    mc
    Guest
    Ako si pio - u prekrsaju si. Kako ce policajac znati da si u prekrsaju ako te ne zaustavi da provjeri?!? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #34
    Black Knight_
    Guest
    Pa upravo tako...

    Mislim po tom principu bi policajci mogli upadati u stanove kad im se sprdi - rutinska kontrola, jer kako ce on znati da li ti u stanu imas drogu, bijelo roblje, svercane cigarete ako ti svako malo ne uleti na prepad?

    Glupost, ako ne radis prekrsaje i normalno vozis on ne bi trebao imati pravo tebe zaustavljat i maltretirat i oduzimat ti vrijeme. Ti mozda negdje kasnis no unatoc tome pristojno vozis i sad te on zaustavi jer mu se sprdilo i broji ti rezervne zaruljice. Mislim da to nema smisla nikako. Policajci ne bi trebali imati pravo zadrzavati bilo koga niti jedne sekunde ako nemaju razloga za zaustavit bas tebe. Dakle nikakve rutinske kontrole.

  10. #35
    mc
    Guest
    Ovo su vec filozofska pitanja. Nego, jesi gledao Minority Report? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  11. #36
    Black Knight_
    Guest
    Jesam Dobar film

  12. #37
    mc
    Guest
    Eto, dok nas ne kaznjavaju za nesto sto jos nismo niti ucinili - nije tako crno... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  13. #38
    activa
    Guest
    .. a " Veliki brat " vreba ..?? :smile22: )

  14. #39
    Bmw Touring
    Guest
    Da malo prokomentiram ovo o ovim ××××××ma u Puntu GT.
    Kao prvo koji qurac se ljudi uopce zajebavaju s njima i idu ih prelazit.
    Neka on blica i trubi.Nakon 5 minuti ce mu dopizdit pa ce te prec i gotova prica.
    A ima i druga prica za ove malo "ludje" )
    Lipo zapamtite regu i krenite u potragu.
    Preporuca se to radit pred jutro kad grad spava )
    Bejzbol palica i udri brate.
    Pa bi vidija bili opet zajebavali neduzne ljude na cesti

  15. #40
    activa
    Guest
    ... kakva dvojna licnost ..??
    .. koji je onaj pravi ..?? ) )

  16. #41
    Bmw Touring
    Guest
    to me mc naucio

    :smile25: :smile25: :smile25:

  17. #42
    Rossonero
    Guest
    250 milijuna ljudi funkcionira po principu koji i Black zastupa, a i ja se s tim slazem. A to je da ako nisi u vidnom prekrsaju, da te nema kaj zaustavljat. To je trebalo i zazivjet s proslim ministrom koji je to debelo propagiral kroz medije, ali nikad nije proslo na cesti. Kad me drot zaustavil iz ciste dosade niti tjedan dana od ministrove izjave da policija vise ne smije zaustavljati osim ako nisi u prekrsaju, pital sam ga zakaj se ne drzi toga kaj mu je ministar odredil i nek mi objasni zakaj me zaustavil. I rekel je da kak on zna dal ja imam pojas ili ne jer se to kroz staklo nije niti vidlo?! I kaj da mu na to velis? Takvih bedastoca ima kolko hoces.

    Da se vratim na onih 250 milijuna ljudi... zadnjih 10-tak dana smo prosli malo preko 5000 milja i niti jednom nas nisu zaustavili. Prosli smo od Montane do Californie, preko Utah, Arizone, Wyoming... i nigdje nis! A nije da na cesti nema policije. Itekako ih ima; od policije do sherifa i highway partola! Samo kad vozis po propisima, nema sanse da te diraju. To je poso. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  18. #43
    rs turbo
    Guest
    Medalja uvijek ima dvije strane

  19. #44
    turbo-limac
    Guest
    ova dvojca s puntacima ce se tako zajebavat sve dok ne nalete na jednog s dugom devetkom.... pa ce biti naslovi u novinama "Neznanac propucao neduznike u puntu..."

  20. #45
    Bmw Touring
    Guest

  21. #46
    turbo-limac
    Guest
    mislim, kad sam procitao tu vijest, stvarno sam se nanervirao... mozda zbog toga kaj sam i sam tamo prolazio nedavno... takve igrice s drugim autima bi se vani sankcionirale kao pokusaj ubojstva ili nanosenja teskih ozljeda.... stvarno ne kuzim koji im je to stos...

  22. #47
    Cezy
    Guest
    Nemogu vjerovat!!

    Mene nebi drzo pola km u levoj traci.

    Osim toga koji ih ××××× imas preticat.Kad je meni neko u gepeku,ja samo skinem nogu sa gasa i gledam ga u retrac.ODMAH povecavaju razmak,ili me oderu.

  23. #48
    Black Knight_
    Guest
    Ja se cesto vozim navecer po gradu bezveze, gore dole po gradu jer mi je i nakon 4 godine guba se vozit...

    Uopce nije problem vidjet ko je lud tko nije. Vidim ih sa 100km, namirisem ih, vidim ih jos dok nisu nikakvu ×××××riju napravili da ce ju napraviti. To se kuzi, kako covjek skrece, vreba mjesto za uletit, ubrzava, koci - drzanje na cesti. Vidis ko je lud ko nije, tko zna vozit, tko ne zna vozit, tko je pijan, ko se vozi brze ali pristojno, tko se vozi brzi a ne ide mu i panicari..
    Odma mozes i procijenit tko ce gdje ×××××× napravit, recimo idem ilicom prema gradu i skreces desno pa lijevo u baruna filipovica i odma znam koja ce ×××××× u zavoju skretat preko dvije trake jer mu nije jasno da i lijeva traka moze skretat desno...

    Da sam policajac uopce mi ne bi bio problem sve idiote po cesti navecer pronaci i pohvatat, i po danu uostalom...

    Ali ne, oni se stanu na ulaze u kvartove ili na ljubljansku i maltretiraju ljude koji ide 20km prebrzo u 3 ujutro itd...

    Ocito nije cilj u sigurnosti niti supresiji ludjaka na cesti nego kradja love a usput mozda nekog i dovoljno zaplase da nece vozit pijan, a taj i da je vozio pijan sigurno ne bi napravio sudar.

  24. #49
    Black Knight_
    Guest
    *desna traka moze skretat lijevo
    )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •