Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 92

Tema: VW GOLF V-AK hard test

  1. #51
    Girrari
    Guest
    Dom, čovjek je na AR klubu pital za JTS motor, pa mu napiši par riječi.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  2. #52
    600
    Guest
    Dobro Dom sve štima, ali poanta i je u tome da ovo nije Alfa Forum već opći Forum odnosno u mojim očima je to zakolji Alfista Forum!

  3. #53
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Girrari ,mon ami , zbilja mi se neda.Neznam jel podjebava ili zbilja misli ozbiljno, a i ovo kaj sam sad napisao morao sam to izbaciti van iz sebe.Šteta mi je impulsa sa ovaj Forum.

  4. #54
    600
    Guest
    Da napiši mu da je motor smeće prije nekog drugog!

  5. #55
    activa
    Guest
    ... najbolji lek za takve je iskulirati , i posle toga ubosti tamo gde najvise boli ..!! ) .... a to bar nije tesko ..., posle toga dignu pusku i povuku se , te vazduh bar privremeno ostane cist ..??

  6. #56
    600
    Guest
    Ma glupo je uopće da se moramo krviti oko tih stvari, pa zašto nemožemo normalno diskutirati i komunicirati???<br><hr>

  7. #57
    Girrari
    Guest
    OK, mislim da je tip ozbiljno pital, ali nema veze.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  8. #58
    Dom Dom unlog.
    Guest
    600 , u redu.Nek onda mi Alfisti imamo svoju zasebnu Alfa temu , kao što i imamo, i neka tamo budu samo Alfisti.Isto neka bude i za druge marke vozila.A ne da mi Komadant Rale stavlja onu kištru od Renoa na Alfa klub i napiše da je sličan Maseratiu.Jesus maria

  9. #59
    turbo-limac
    Guest
    ajde, bez nervoze, ja samo stavim na glavu svoje orange oklijice koje filtriraju sve idiotske postove.... jest da mi je forum pun rupa al nema veze....


    jedna opaske za kraj, sto se tice dugovjecnih motora.... zaboravite dizle koji se voze 300000 bez diranja.... jedini auti koji mogu raditi ogromne kilometraze bez problema jesu oni koji se puno voze na otvorenoj cesti, najbolji primjer za to je mislim Gira... osobno znam za dva TDI VW-a sa puknutim glavama, a mijenjanje turbina na 100000 i na njima nije nis cudno... turbine su danas jednostavno premale da bi jako dugo trajale.... vecina automobila danas ima dijelove napravljene kod dva ili tri dobavljaca, tak da cesto iste ili slicne stvari odlaze kod razlicitih automobila.... glupo se nervirat na opaske tipova koji samo namjerno podj****** bez ikakvih dokaza... jedino se treba nervirat na ociglednu neobjektivnost ljudi koji su placeni da budu objektivni....

  10. #60
    Aero
    Guest
    " glupo se nervirat na opaske tipova koji samo namjerno podj****** bez ikakvih dokaza... jedino se treba nervirat na ociglednu neobjektivnost ljudi koji su placeni da budu objektivni...."

    U potpunosti se slažem!

  11. #61
    600
    Guest
    Ja se ne želim separirati, baš suprotno želim doći na svaku temu i normalno sa svima porazgovarati bez vređanja!
    Da hoću apsolutni mir otišao bi na neki strani Alfa Forum gdje se moraš logirati i basta, ali zašto kad volim i druge marke i zanimaju me druge marke automobila.
    Nadam se da žišku kaj hoću reći?

  12. #62
    Aero
    Guest
    Ja isto želim biti na svakoj temi i sudjelovati u zanimljivim raspravama. Recimo sebe osobno ne smatram alfistom, ali uvijek volim doći na Alfa Romeo klub.

  13. #63
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Kužim , jer i ja volim BMW , EVO , Imprezu , Fokus RS.......

    Kad sam išel u petak u ljubljanu ,iza mene , ja u Pandi idu Seat Leon Cupra R i impreza STI.Koji smeh , ja 90 na sat i oni uredno iza mene.Moram reči da mi se Seat jako sviđa kad ga vidiš u špigel iza tebe , onak crveni , vjerojatno je bio i spušten sa 18 cola Kak se svi voze po propisima......

  14. #64
    600
    Guest
    Aero, ti si potpuno korektan, čak i slike stavljaš na AR temu i to ××××ne i ono najvažnije ne ×××ך i podjebavaš bezveze!

    Pozdrav tebi i tebi sličnima!

  15. #65
    Aero
    Guest

  16. #66
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Aero , zakaj jedamput ne dođeš do nas na sjednicu SZ-a???

    Ako misliš da pričamo o autima , jako se varaš.U zadnje vrijeme raspravljamo o ženskama , cicama i takvim stvarima, jel tako Capo????

    Ajde buš bio Seprina desna ruka , kad ga kurimo za BMW.Jadan se zadnji rasplakao skoro, jer je shvatio da BMW ne valja.Pozdrav Seprica :smile25:

  17. #67
    Aero
    Guest
    ) )

    E Dom, rado bi ja došao na sjednice SZ-a kad nebi postojalo više ograničavajućih faktora. Naime ja i sad radim... Nebih o tome...

    Nadalje, ja ti imam jako "opasnu i ljubomornu" ženu koja je uz to sad i u "blaženom stanju", pa nebih ni o tome...

    Nadalje, još uvijek dovršavam kuću. To mi je pravi uteg oko vrata...

    Uz to sam često i na službenim putovanjima. Pa kuća i apartmani na moru... Evo sad će uskoro trebati ići masline brati. A šef mi sprema jedan službeni put do Ankare. Teška banana. Ustvari jedni pravi odmor mi je ovaj forum, i ljeti kad se opustim kroz dva mjeseca...

    Uz to uskoro me očekuju veliki planovi jer ovakav tempo života ne mogu izdržati pa sam se odlučio na pokretanje privatnog biznisa.

    Ipak nadam se da će to jednom sve završiti, pa ću imati više slobodnog vremena...<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  18. #68
    turbo-limac
    Guest
    he he i ja sam sad na poslu....

  19. #69
    Aero
    Guest
    Drago mi je čuti da nisam jedini...

  20. #70
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Kaj brojite utržak od nočas??

  21. #71
    Aero
    Guest
    <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  22. #72
    turbo-limac
    Guest
    je dom, naravno, da samo znas koliko se ljudi hoce bavit tenisom...

  23. #73
    T-IE
    Guest
    Girrari, slažem se s tobom u vezi Alfe, ali jebga za takvu situaciju ste si sami krivi vi alfisti. Daleko od toga da nije u redu da se (pogotovo zadnjih mjeseci) Alfa spominje u svakoj temi, pljuje se po njoj i predmet je sprdnje ali sami ste si krivi za to s tim forsiranjem te Alfe unatrag godinu-dvije. Pa prije ste bili takvi alfistički “diktatori” da je ovaj forum umjesto predznaka auto mogao komotno imat Alfa forum. Pa koliko je bilo raznih tema koji nisu imali veze s Alfom, a nakon 2 posta sve bi završilo superlativima o Alfi i pljuvanjem po svemu ostalom. Jebga, ljudi se zasite toga, a nakon određenog vremena im i dopizdi i rezultat je ovo šta imate danas. A slično će se dogodit i Reno fanovima, jer onoliko hvaljenje i lovačke priče već opasno ljudima idu na živce.
    A još kad se sjetim koliko ste bili netolerantni i bezobrazni prema VR6 koji je u dosta stvari bio u pravu, ali vama njegovo mišljenje nije odgovaralo jer nije slijepo hvalio Alfu, onda vam je ovo danas još i mala kazna.

  24. #74
    activa
    Guest
    ... ljudi ... pa danas je nedelja , ukoliko se ne varam .. ???
    ... vi ste izgleda pristalice one ..:... rad oslobadja ..?? )

  25. #75
    206-os-
    Guest
    T-ie, slazem se s tobom..

Slične teme

  1. prenosni hard
    By frik in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-08-2005, 22:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •