Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: kupnja auta u deutsch

  1. #1
    jocker
    Guest
    Pozdrav,
    kupujem auto u njemačkoj pa ako ima koga tko je "gore" i pronalazi aute mogao bi se javiti (ostaviti broj ili mail) pa da dogovorimo deal.

  2. #2
    Iveco 35S13
    Guest
    Koja kola tarzis?? zivim u Njemackoj ali da ti budem iskren neznam dali se jos isplati uvoziti kola iz inozemstva

  3. #3
    händer
    Guest
    Sve vrste auta,po najpovoljnijim cijenama iz Deutschland.Nazovite i uvjerite se...00491749137710

  4. #4
    SAAB
    Guest
    www.mobile.de

  5. #5
    jocker
    Guest
    za iveco
    pa znaš mislim da se nađu dobra kola isplati se i može se jeftinije proci.
    A limitiran sam lovom tak da mogu potrošit max. 6500E (ali u to bi trebala bit uključena carina,prijevoz i "gola" cijena auta u deutsch).uzeo bi sigurno diesel(TDI;DTI)razmisljao sam o opel astri || (98g. i mlađe)

  6. #6
    Iveco 35S13
    Guest
    Pa koliko bi imao love na raspolaganju samo za auto??(neznam kolika je carina,trosarina...)
    Sto se tice tdi ili dti mislim da su volkswagenovi dieselasi ipak bolji. Inace veliki sam ljubimac opela ali moram nazalost priznat da ako se dvoumis o dieselskom motoru, ipak je bolji TDI, a u benzimskim motorima bih dao Opelu prednost

  7. #7
    jocker
    Guest
    negdje 4500E (max.5000E),razmisljao sam i o golfu ali mi je preskup, za golfa III mi je to previse dat a IV je preskupa (barem je ja nisam pronašao u rangu ovih para),tak da mi se opel činio dobar izbor(mislim da i njihovi turbo dieseli nisu loši)
    Šta ti misliš za ove pare šta je najbolji izbor,možda imaš ti neki autić za prodat????jer trebao bi nešto pod hitno kupit...

  8. #8
    Iveco 35S13
    Guest
    Evo upravo sam pogledao u mobile.de, za 5000 bis mogao dobit 98-99 godiste i ima ih dosta u ponudi ali su dosta presle. Skoro 80% ih je preslo izmedju 150 i 200.000km pa ako ti to nije puno... Ali i ja to preporucujem kao i SAAB da gledas u mobile.de, oni imaju dosta realne cijene!!!

  9. #9
    Kupovina u Njemackoj
    Guest
    za Jocker, pogledaj pod ovom adresom: www.msn.de, imaju ponudu od oko 850000 polovnjaka. Ja bi ti osobno preporucio kupovinu u Hr. za 6500 Euro mogu se naci dobri auti.

  10. #10
    lopata
    Guest
    ne isplati ti se uopce ic po tako jeftine aute u dojc je rrazlika u cjeni nije velika.

  11. #11
    Iveco 35S13
    Guest
    to i ja mislim, jer put te kosta, pa homologacija, pa carina i trosarina i kad to sve zbrojis dodje te isto koda si kupio u HR.....

  12. #12
    rs turbo
    Guest
    Najbolji sajt ti je definitivno autoscout24.de

Slične teme

  1. kupnja
    By zaneti in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-11-2003, 12:16
  2. kupnja auta na kredit ili na keš..... ?
    By lovaš in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-11-2002, 15:27
  3. kupnja - potražnja
    By opel tigra in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-07-2002, 22:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •