Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: Naknadna ugradnja XENON svijetla

  1. #26
    f-toyota4
    Guest
    e da iveco..jedan lik je ugradio brizgaljke..tek tako da udovolji propisima...da rade super..još neznam kako je to izveo,zaboravio sam..ali raspitati ću se pa ti javim..
    ja sam svoje xenonke ugradio u ovlaštenom servisu..radili su 2 sata..tako da san što se tiče toga siguran..bad&blue..trebao bi viditi moje i provozati ih po mraku pa bi promijenio mišljenje..

  2. #27
    S16
    Guest
    Sigurno zasljepljuju ako tako jako blješte...

  3. #28
    f-toyota4
    Guest
    pa zasljepljuju..naravno..koj xenon ne zasljepljuje? možda malo više od originala..ali spustio san ih malo tako da me to ne zabrinjava

  4. #29
    bad&blue
    Guest
    Dobro f-toyota4 ovaj dio o servisu i 2 sata rada podiže kvalitetu tvojih xenonki, ja sam mislio da si ti to sam neš prčkao 10-15 min! Ovako je to neka druga priča! Ali ne kužim ako si ih ugradio u ovlaštenom servisu zašto ne prolaze na tehničkom??????

  5. #30
    bad&blue
    Guest
    Ps ajde daj onu web adresu što si spomenuo na prošloj stranici, pa da vidim malo

  6. #31
    f-toyota4
    Guest
    bad&blue
    ne prolaze na tehničkom jer:
    xenon farovi moraju OBAVEZNO imati uređaj za pranje farova..znači,ako imam xenon na autu moram imati brizgaljke ne farovima,isto kao i na vjetrobranu
    mogao sam ih i sam ugraditi,ali far na mom autu je jako jako teško dostupan..uostalom htio sam biti siguran da je napravljeno kako treba..
    ni oni na servisu nisu bili oduševljeni,skinuli su mi garanciju na elektroniku auta..zamisli DEBILE,..da, "ukoliko se dogodi ikoji kvar na autu koji je MOŽEBITNO povezan s nekim elektroničkim interferencijama između pojedinih elektroničkih komponenti,oni se ograđuju od odgovornosti.. "..to po njima vjerojatno znači da ukoliko mi rikne cd player da mi neće dati drugi bez obriza na garantni rok jer su to kriva moja xenon svjetla :smile25:
    isto su mi naopravili kada sam stavio svoje alu felgice umjesto da sam kupovao "originalne" kod njih za +2000 kn po komadu.
    ovako web ti je:
    www.eurolights.com - gledaj real hid(to je xenon ono ostalo ti je kopija..)

  7. #32
    f-toyota4
    Guest
    usput,zaboravio sam napomenuti..xenon svjetla troše DALEKO manje struje od običnih žarulja..arde na 35W,a halogenke na 55W,vuku 3 ampera,a halogenke puno više(neznam koliko jedini problem kod xenonki jest taj što pri paljenju povuku 20ampera na kratki rok...a halogenke manje

  8. #33
    bad&blue
    Guest
    a što ćeš sad na tehničkom, opet u servis ili sam nešto riješiti??? A to za felge mi je poznato, stavio sam 15 od starog clia sport i 195/50/15 ali kako to nisam obavio u servisu komentar je bio da ne preporučuju takvu ugradnju - ××××ga moraju se ograditi thanx na adresi pogledat ću malo...

  9. #34
    f-toyota4
    Guest
    a što može biti,neće se raspasti ovjes zbog malo povećane dimenzije, mislim da ako se za 1 dimenziju povećaju gume nebi trebali raditi problem,drugo je ako netko sa 185 preće na 215 ili 225 to je već pretjerivanje

  10. #35
    ZEGA
    Guest
    Ja bi adapter sam radio ) da se uspara zanima me koliko kostaju samo zaruljice i daju li se one kupit solo?
    Jer mislim da bi se moglo prilicno usparat tako...
    il' da odem na otpad i poskidam sve to sa nekog auta?
    ZEGA

  11. #36
    f-toyota4
    Guest
    a booo?
    ja sam kod ovih kod koji sam naručio sve pitao dali nude zamjenske djelove i rekli su da nude..tako da pretpostavljam da nude samo zamjenske žaruljice..ali o tome se još ne brinem..xenon žaruljica ima punooo(10X) dulji životni vijek od halogenki..
    ako si dovoljno viješt i znaš sve što je potrebno probaj..ali neznam dali se isplati riskirati..da ti izgori cijeli auto? ja sam cijelikomplet platio 359 dolara..2Xžaruljica,starter,balast,sve žice i materijal za pričvršćivanje..

  12. #37
    Clio dCi100
    Guest
    ej flatoo!...izgubljen sam vise u ovim forumima ima ih miljon ) nego da te onda ipak ovdje pitam gdje je tema pokrenuta, jel taj model koji si ti narucio slican ovom iz streetpowera koji je Iveco uzeo?
    vozdra!<br><hr>

  13. #38
    f-toyota4
    Guest
    to je u biti isto..sastoji se od gore naveenih djelova..za ugradnju je jako jednostavno..ipak preporučio bih ti da to obaviš u servisu..ali možeš i sam...(u servisu bi ti mogli prigovarati)
    cijene na netu se jako razlikuju..imaš od helle i philipsa..to je normalno skuplje oko 600E..ja san naručio proizvod manje renomiranog proizvođača..platio san 359 dolara i jako jako sam zadovoljan..imam ih već nekoliko tjedana..

  14. #39
    Iveco 35S13
    Guest
    f-toyota4
    koliko su te izasla svijetla konacno do ugradnje. mislim na troskove Western union te carina i porez , ako si platio????

  15. #40
    f-toyota4
    Guest
    western union je bi nekih dodatnik 25-30 dolara..ugradnja 200-300kn a carina i to nemam pojma..rekao bih..sve skupa oko 400$

Slične teme

  1. ugradnja plina
    By GS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-04-2004, 22:37
  2. ksenon svijetla
    By speed- machine in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 25-12-2003, 14:27
  3. ugradnja šibera
    By nock in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-10-2003, 18:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •