Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 30 od 30

Tema: Kad auto ima 200 000 km na satu???

  1. #26
    _pack0575
    Guest
    Recimo, 200 000km je puno ako je auto star 3-4 godine.Ako je star 10 godina onda je to ok jer se tih 200 000 ipak rasporedilo tokom tih 10 godina. Inace, u Njemackoj se ti mladi auti s uno Km fakat prodaju pod nista. Evo recimo, NOVA opel vectra 1god. stara 3500 eura, ali ima nekih 210 000 i taksi je bila.
    A kad vidim neki auto s 50 000, naravno da je sumnjivo ali pogledas recimo poderanost volana, tepiha pod nogama, gumice na gasu i sjedala pa ako je sve ok onda ××××ga, da je slucajno i vracena km neces se zajebati jer je tip ocito auta cuvao tokom tih par godina voznje.

  2. #27
    Kas
    Guest
    Evo da se pohvalim, moja Alfa vrti 184000 km. Kupljena sa 149500, prije godinu i 5 mjeseci. Nema nekih pretjeranih problema Osim, sinhroni prve i druge brzine, gubi mi malo vodu, čini mi se da je mali killer rekao pa-pa jer se stakla PREVIŠE magle.
    Potrebna izmjena zadnjih amortizera, koji su po mojoj procjeni prva ugradnja isto kao i prednji ( dosta loše izgledaju izvana )
    Na nekih 160000 mjenjani diskovi ( prvi put!!!! ) i pločice. koje su pri kraju.
    Mjenjana 1 manžeta na homokinetičkom, redovni servisi.
    Od struje problem je u indikatoru količine ulja na vrhu štangice za mjerenje koji ne radi ( u servisu su rekli da se to pokvari kad auto izađe iz tvornice ) mjerač količine vode u posudi za hlađenje.
    Sve ostalo 5.

  3. #28
    Kas
    Guest
    Po mojoj procjeni, s obzirom na potrošnju ulja od nekih 0.7 litara na 7500 km, auto bi mogao proći još barem 100000 bez većih problema

  4. #29
    Girrari
    Guest
    Sigurno može.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  5. #30
    spidi
    Guest
    Skini kilometrazu za nekih 50tkm i daj u oglasniku neku cjenu za 98 god,mislim da bi ga odmah prodao(By the way i auto kuce skidaju kilometrazu)

Slične teme

  1. oznake na km satu
    By farbica in forum Auto servisi
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 29-06-2004, 13:32
  2. web auto
    By pack0575 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-01-2004, 16:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •