Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Mazda 6 MPS

  1. #1
    GT
    Guest








    260 KS 2.3 Turbo AWD 380 Nm
    0-100 km 6.6 sec
    max 240 km +
    pocetkom 2005 dolazi<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    GT
    Guest
    jos ako cijena bude kako se ocekuje od Mazde, bit ce to dobar auto

  3. #3
    Brock
    Guest
    Monster... aj' nagovori starog da uzme staro za novo... )

  4. #4
    mc
    Guest
    Sad ce poceti: "Od Alfe je kopirano ovo, od Alfe je kopirano ono...". :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  5. #5
    GT
    Guest
    :smile25:

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Samo ću reći da je nevjerovatno koliko ja taj auto dizajnerski pao u kratkom roku.

  7. #7
    piquet
    Guest
    ¸je intcp.
    auto je lijep, ali je jednostavno izgorio.
    i jedan detalj koji mi se ne sviđa su čukice. malo su prevelike. kao da voziš šlepera.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Konfekcija.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  9. #9
    Vž-GTV
    Guest
    Ista situacija kao s redizajnom 156 i 147. Ne diraj ono što je dobro!

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ne znam baš... ovo sa 147 još nisam na čistu dok ne vidim uživo, a 156 redizajn od Giugiara mi je puno lepši od originala.

    Nije ni ova Mazda grda, jedino kaj se isprala.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  11. #11
    Vž-GTV
    Guest
    Možda sam ja subjektivan pošto je moja 156 2000. znači prije redizajna. Redizajnirani prednji karj OK, ali zadnji???

  12. #12
    GT
    Guest
    ta ""konfekcija"" ce sigurno biti vrlo dobar, vrlo brz auto za pristojnu cijenu, meni bas izgleda dobro.

  13. #13
    Rossonero
    Guest
    Jel se ko sjeca kad se pojavila sestica pa sam rekel da joj se bude desila ista sudbina ko i s novim 406. Kad se pojavil nakon 405 s tim oblim linijala, bil je totalki hit i rulja je skroz popizdila za autom, a za niti 6, 7 mjeseci je postal ful bezlican. Ono, nit smrdi, nit mirise. Ista sudbina zadesila je i sesticu s dodatkom da su zadnja svjetla od pocetka bila kiceraj, a farovi u kutevima i danas izgledaju bezveze po noci. )

    Ali ako ove brojke ostanu kad auto izadje onda bu autek prava bombica. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  14. #14
    GT
    Guest
    ovo su sluzbene brojke

  15. #15
    Frontera TDS
    Guest
    Prenabildali su mu prednji dio

  16. #16
    Aero
    Guest
    Meni je taj auto od početka bio jeftin i konfekcijski...

    Nikad to nebi kupio.

  17. #17
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Meni izgleda ko malo veči RX-8.

    Baš nemam neko posebno mišljenje o toj Mazdi.Meni su lijepe MX-5 i RX-8.

  18. #18
    drugmirko
    Guest

    snažno, za poštovanje.

    ali hladno i nikako da shvatim fascinaciju ljudi "ljepotom" ovog automobila. meni je nekako prazan i hladan.

  19. #19
    GT
    Guest
    ma nije hladno, pa ima klimu :smile25:

  20. #20
    Wheeler
    Guest

  21. #21
    GTAm
    Guest
    performanse više nego loše za te konje, pa GTA ima manje konja a ima 6.3 i 250km/h!!

    konfekcija a i uostalom zna se ko je od japanaca sportaš, HONDA i SUBARU a ostalo je bezlično smeće

  22. #22
    cdti
    Guest
    kako nisu dobre performanse,pa nema taj auto 1000 kg ?

  23. #23
    mc
    Guest
    Al ga neki izvale i ostanu zivi... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  24. #24
    čića pišo
    Guest
    ma gledajte ljudožderi:

    mazgica jeee kopija koja se bola u vene zbog 156,al se previše pucala pa se izfurala i to je točno....međutim.....mazgica ljepo vadi mast, trga lozu s nogu, puši travu, sluša jimy hendrixa....ona je rokerica i zato je valja poštovat dok je alfica šminkerica i zajebana kuja koja te prevari na prvi pogled i jadan ti je onaj ko je zavoli....ona se ulizuje,prede kao mačka,trga te i bode u srce...otrovna ljutica ljudi kažem vam,oprostiš joj sva ×××××× kad zaurla od 1.3 do 2.5...zato navrijeme uzmite macu od 10 kila i razbijte joj pičku,2-3 puta dobro opizdit po haubi da zna da joj je vlasnik brđanin masni koji će joj jebat mamu kad joj poćme škripat plastika,divljat elektronika...
    respekt za bolju budučnost!!! )

  25. #25
    Mario Haas
    Guest
    ovoj Mazdi stvarno ništa ne fali

Slične teme

  1. Mazda 323 F
    By Mario.Č in forum Auto servisi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-04-2005, 16:05
  2. Mazda 3
    By Harold in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •