Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: peugeot, renault ili toyota

  1. #1
    željka
    Guest
    <font face="Courier" size="+1" color="blue">već sam krenula kupiti toyotu ali slušajući druge još otišla u par salona i pomutili mi misli pa sad od ovih izabranih što uzeti:toyota corolla 1,4 vvt-i,renault megane 1,6 16Vdolazi u obzir i 1,5 dci ili peugeot 307 1,4 hdi</font><br><hr>

  2. #2
    roki
    Guest
    ne budi luda, kupi Toyotu. tko god je kupio japanca nikad više nije razmišljao o europskom autu. Toyota, toyota,toyota...

  3. #3
    Smrklj
    Guest
    Nemoj slusat Rokija pa znas kako on izgleda - tupavo, a ko tak izgleda otprilike tak i razmislja i otprilike si takav auto kupuje.
    Kupi si radje Peugeota, taj auto bar dobro izgleda , ili ako bas hoces trenutni best buy Stilo 1,4 mislim da trenutno kosta cca 13tis eura

  4. #4
    roki
    Guest
    ma ima pravo, poslušaj Šmrklja. čovjeka sa sto argumenata. sjaši ti željka dolje s ovog foruma i odi kupit ono što ti se sviđa, popušit ćeš lovu i ovako i onako.

  5. #5
    pak
    Guest
    ..ej, ako se pališ na tipove zamazanog lica uljem koji stakno nešto čačkaju oko tvog auta u servisu i najčešče ne znaju u čemu je probleb,tada su Pežo i Reno prava stvar za tebe....a opet,ako si pametna kao što mi se čini..onda češ kupiti TOYOT-u, i posjedovanje auta pretvoriti u užitak ...a svoje slobodno vrijeme češ u tom slučaju najrađe provoditi za volanom vozikajući se uokolo i slušajući dobru muziku...pored toga,sve ostalo neće ti puno značiti...

  6. #6
    pak
    Guest
    ...osim toga danas je cool imati Japanca,samo to nekima još nije došlo do glave....

  7. #7
    xyz
    Guest
    Ej pak poglej kakva iskustva ima Mybyte sa Tojotom i ne seri

  8. #8
    Smrklj
    Guest
    Roki ti ima "argumente" u vidu kupi Toyotu,toyotu,toyotu doslovno, ili ono niko se ne zali na njih manemoj a mybyte? a gdje su oni koji nesmiju pricat?
    Bitno je da postoje papige u vidu Rokija itd. koji vicu, deru se i misle da su Japanci u modi.

  9. #9
    Smrklj
    Guest
    E da jos da dodan H...k pfluj

  10. #10
    Smrklj
    Guest
    Malo sam bil prehladjen i sad vise nisam smrklj.. )

  11. #11
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Ja dajem prednost Renault Megane sedanu.
    Toyota je također dobar auto ako novac nije problem.Nemam baš iskustva sa japanskim autima ali vidim da su kvalitetni i pouzdani.
    Peugeot je kao treće(rezervno) rješenje.

  12. #12
    roki
    Guest
    e moj Smrkljicu, svaki komentar na tvoj post je suvišan. Jednog dana možda otkriješ razliku između vjerojatnosti i sigurnosti pa odustaneš od pisanja ×××××rija. Da, i Japanci se kvare, jest i skupi su im dijelovi, ali vjerojatnost da ćeš naletit na japansko govno je višestruko manja nego ona za europsko. A željka valjda ima mozak pa više ne čita ova ××××××.

  13. #13
    Smrklj-ali bivsi!
    Guest
    Roki "expert za automobile" jednostavno je odes na internet i tam ti se odmah ponudi nekakav sveznalica koji sve zna o autima ...
    hebote daj sjasi s tog interneta i prestani gnjaviti ljude s "dobornamjernim" savjetima o autima u stilu nis ne valja osim japanaca ha,ha mozda to radis i iz interesa ( nekakav lopina koji drzi servis Toyote-a a takvih navodno ima ko u prici)
    Ali ne nemora biti vjerojatno si samo bezveznjak koji trubi ono kaj pricaju i ostale papige.

  14. #14
    roki
    Guest
    jest, razotkrio si me. A jesi glup čovjek, to je čudo jedno. Nemam servis al lopina jesam. Da mi je tebe odrat jednom.

  15. #15
    igi
    Guest
    By the way i Toyota Corolla je made in France...A style joj nimalo nije u modi.Osim toga ti Željka ne gledaš iste modele (motore). Jedino spominješ Peugeota diesel (ili eventualno Renault),a oni su skuplji od benzinaca.Uporedi njihove cijene pa dizajn i IMAGE pa ces sama zakljucit sto ti odgovara.Ova ce ti rulja samo napunit glavu sa glupostima.Kupuj samo ono sto ti se svidja i cemu je cijena ok,ne mozes puno falit(iskljucuje njemce).

  16. #16
    eda
    Guest
    Samo da javim da sam ipak kupila Renaulta Megane 1.6 16V i oduševljena sam u svemu naravno uspoređujući sa dosada voženim autom Opel Vectra 1.7 TD A sada koliko ću dugo biti zadovoljna? Ne znam. Nadam se da duže vrijeme neću morat posjećivat servise kao što sam morala sa Opelom.

  17. #17
    HONDA A
    Guest
    Cestitam, ali ipak mislim da si kupila TOYOTU, bila bi manja mogucnost za posjetu u servise, s renaultom nisam siguran, zelim ti puno srece s novim automobilom.

  18. #18
    rs turbo
    Guest
    Sretno.
    (nadam se da ti neče trebat previše servisa)

Slične teme

  1. renault megan 15 dci i peugeot 307 1.4 16v
    By divlji in forum Auto servisi
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-05-2004, 12:29
  2. jel bolje kupit vw ili renault ili peugeot???
    By kola in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-10-2003, 19:48
  3. peugeot 406-renault laguna??
    By francuz in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2003, 21:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •