Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: NAJJEFTINIJI mali auto za vozit 100.000 km

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Ovo sa elektronikom samo je djelomično točno.Auto možeš upaliti i bez računala
    (procesora,elektronike).
    Meni žmigavci nisu htjeli migati.
    Samo su gorjele žarulje.
    Problem je bio u mehanici.
    Ima jedan relej žmigavaca(elektronika+mehanika).
    Nisu dovoljno očistili lem pa je bio stalni spoj.Očistio sam, sada je sve u redu.
    Mogao sam reklamirati u servisu tko zna što bi sve radili i rekli.

  2. #2
    znatizeljni mirko
    Guest
    sto se tice da auto stane pa ga nakon nekog vremena mozes vozit, ja sam to iskusio na fordu focusu iz rent-a-cara. auto sam vozio 450 km po auto putu stvarno divljacki (gledao sam koliko moze ic u svakoj brzini, saltao na 150 km iz 4-te u 5-tu i tako) i kada sam stigao na odresdiste, ugasio sam auto, obavio nesto za 5 min i htio sam ga preparkirat. auto nije htio upalit (probao sam jedno 4 do 5 puta). nakon par sati (navecer) upalio sam auto iz prve i radio je sasvim ok. elektronika se cesto ponasa tako da povremeno radi a povremeno ne. kada je meni crkla instrument tabla, povremeno se znala upalit i najnormalnije radit i tako bi bilo dok ne ugasis auto. misljenja sam da je elektronika puno veci izvor problema. meni se na autu kod motora i ovjesa nikad nista nije pokvarilo (osim sto je otpao auspuh, al to je potrosni dio koji nije bio zamijenjen na vrijeme). sheme se ne isporucuju uz automobil jerbo proizvodjac stovise zeli sprijeciti kupca da sam dira elektroniku. problem je u tome sto su serviseri (takodjer i u najboljim servisima) nekompetentni za uklanjanje kvarova na elektronici. jedino sto znaju je "spojiti na kompjuter" i pikat najosnovnije funkcije na onom touch screenu...

  3. #3
    znatizeljni mirko
    Guest
    ...takodjer nije istina da mozes auto upaliti bez da ti radi racunalo ili elektronika. ako crkne glavno racunalo koje upravlja ubrizgavanjem goriva ili izlazno pojacalo upravljaca pumpe, neces sigurno moci upaliti auto. ako ti crkne servo elektromotor elektricnog serva (imaju ga corsa i punto i ne znam koji jos auti), moci ces upaliti auto, ali ga neces moc vozit (osim ako si radio ko drvosjeca zadnjih 20 godina). inace, po meni se i hladan lem isto smatra kvarom na eletkronici. ima jos groteskniji primjer: frend je imao xantiu activu i u voznji mu "crko kompjuter". auto se ugasio, spustio, otkazao servo na kocnicama i volanu. jedva prezivio. za c5 sam cuo jos vise varijacija na temu (od covjeka koji je radio u citroenu). nazalost, kada elektronika zakaze u vecini modernih automobila, nastupa s...e kroz gusto granje. tuzno je to...

  4. #4
    fergazer
    Guest
    Točno, auto može upaliti bez elektronike ak ga se spusti niz nizbrdicu, ali to se ne preporuča ako auto ima zupčasti remen jer ti može "zubac" remena preskočit i onda imaš totalno ××××××...
    Nove dizele nečeš nikak moć upalit bez elektronike jer ti ona regulira smjeru goriva i zraka.
    Hladan lem nije baš neki maleni kvar za zanemarit, meni se to dogodilo na dva TV-a, trebo sam sve spojeve ponovo izlemit. Sad si zamisli da se tak neš desi na autu, katastrofa...<br><hr>

  5. #5
    Stjepan H.
    Guest
    To što se meni dogodilo zanemarivo je.
    Znam još nekoliko vlasnika Thalie i nisu imali problem sa žmigavcima.Migaju im stalno.
    Svoj problem pripisujem serijskoj proizvodnji.Moguće da se pojavi greška na toliki broj relej žmigavaca.
    Kada je shema struje u pitanju znam susjeda koji ima Favoritku te ima shemu struje u uputstvima o rukovanju.
    Jedan najobičniji radio teško je staviti u Renaulta kada su zeznuli jack struje.Stavili su 3,5,7,8.
    Večina radia ima jack struje 4,5,7,8.
    Sad se igraj sa žicama.
    Fregazer spominje paljenje auta spuštanjem niz nizbrdicu.
    Guranje ili spuštanje nije preporučljivo, to se radi jedino ako je akumulator otkazao(ispraznio se).
    Ja svoj auto recimo Yugo nikada nisam palio guranjem.Ako neće upaliti treba utvrditi kvar.Znam slučajeve kada ne biste nikako upalili dok ne otklonite kvar.

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    Zanimljivo je to za Hyundaije - frendu je na Accentu tek sada, nakon 4 godine riknula prva žarulja fara...a ja sam u 2 1/2 godine primijenio 5 komada nam Corolli (dobro, 3 su bile najgori jeftinjak iz Ipercoopa)... ) Prva je riknula nakon jedno godinu dana...

  7. #7
    fergazer
    Guest
    Koliko je meni poznato to je bila cesta pojava otkazivanja prednjih farova na Toyotama neko vrijeme, ali su promijenili dobavljaca i sad je stvar vise-manje OK!

Slične teme

  1. mali GTI
    By Banzai in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-02-2004, 08:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •