Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Novi Focus - prve službene informacije

  1. #1
    Koko
    Guest
    Zanimljiv auto...

    :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=8825:vijest:/URL:<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    fakat su mi čudna ta stražnja svijetla a i bočna linija...

  3. #3
    C.MR
    Guest
    Nekako mi se čini neobično odignut sa prednjne strane,a i ovaj C nosač krova

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Uglavnom auto je izgubio onu dozu agresivnosti koju je imao... ovak je sve nekak mlako...tr××××casto...

  5. #5
    doc
    Guest
    Meni je izvana katastrofa, korak u nazad u odnosu na staroda. Ali je barem unutrašnjost znatno bolja.

    Manji benzinci su u komi, 1.4 sa 80 KS i 1.6 sa 100. Za auto predstavljen u 2004. godini, puno premalo...

  6. #6
    Aero
    Guest
    Izgleda ko SUV sa trojim vratima. Sve u svemu bljak... Oćemo starog, oćemo starog...

  7. #7
    Aero
    Guest
    " 1.6 sa 100"

    Opel je to imao još 1995.

  8. #8
    Wheeler
    Guest
    Pridruzujem se "pohvalama"... Sve mi se cini da ce Focus biti Mustang novog doba (po dizajnu) - Prva generacija genijalna, (Mustang 64-69), sto novije to gore (kod stanga su to fala bogu prekinuli).

  9. #9
    drugmirko
    Guest

    koko, znaš onu o ranoraniocima i ovcama ? pa novi foki ima već i svoju temu i slike u klubu. čak i nove karavan verzije. ) .

    nemoj zamjerit, malo se zezam. sjelo mi, jer je bebać konačno sklopio oke pa više ne urla

  10. #10
    spidi
    Guest
    nekoordinirana hrpa lima (osobito 5v) )

  11. #11
    Brock
    Guest
    "nekoordinirana hrpa lima "



    ... jako dobar opis! )

  12. #12
    mc
    Guest
    Vise manje se slazem s ostalima. I mene zanima zakaj motori nisu osvjezeni - danas to vise nije konkurentno. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    Koko
    Guest
    E druže, to vrlo dobro znam, no Foki nema podatke koji su ovdje izneseni. I naslov teme - prve službene informacije kaže dovoljno. Informacije su puštene u javnost 1.9. a ono prije ti je "ukradeno"...

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Nije neka sreća; iznutra izgleda jako dobro.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    " 1.6 sa 100"

    Opel je to imao još 1995.


    A alfa 1964.

  16. #16
    GT
    Guest

  17. #17
    mytbyte
    Guest
    je, initi, al zato traje duplo duže od 1.6 drugih proizvođača, kao što je u narodu poznato... :smile25: :smile25: :smile25:

Slične teme

  1. službene restylanog A4
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 120
    Posljednji post: 10-09-2004, 09:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •