Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: WANTED : They, who know more, need more, want more ...

  1. #1
    Auto Expert
    Guest
    Vrlo bih rado da mi se jave osobe koje zaista "znaju" o automehanici, autoelektrici i elektronici, dijagnostici, tuningu etc..

    Bilo bi predivno kad bi se uspjela skupiti jedna dobra i pametna ekipa ljudi koji npr. rade po servisima raznih marki, kuže teoriju i praksu, te bi si mogli pomoći međusobno a i drugima iskustvima, savjetima i sl... Također bi mogli razmjenjivati literaturu, iskustva i sl. Ozbiljnima mogu jako mnogo ponuditi tako da .... Samo molim spamere i neozbiljne da me NE ZAMARAJU glupostima!!!

    Uglavnom, ako ima zainteresiranih - javite se! Toliko od mene za početak! Ugodan dan svima <br><hr>I am only one, but still I am one. I cannot do everything, but still I can do something;
    And because I cannot do everything I will not refuse to do the something that I can do.

  2. #2
    Auto Expert
    Guest
    P.S.

    tu je i moj mail autoexpert_AT_softhome.net

  3. #3
    DodoRI
    Guest
    ja sam zaista imao dobru volju upustiti se u vode dijagnostike i EMS dorada ali nakon vise od godinu dana potrage za informacijama tipa: komunikacijski standardi ECU-a u autoindustriji, tablice (ili funkcije) referentnih vrijednosti u memoriji racunala, sheme instalacija EMS-a i sl. sam morao odustati. i skoro zaboravio na to dok nisam procitao ovaj post

  4. #4
    fergazer
    Guest
    U svrhu čega bi se skupila ta "ekipa", (nešto poslovno ili...) jer razmjena iskustva i savijeti se takodjer mogu pronaći na stranicama ovakvoga tipa. Ja npr. nisam automehaničar nit slično, dapace fizičar sam stoga bi mi pomogao malo konkretniji opis onoga šta nudite.<br><hr>

  5. #5
    Auto Expert
    Guest
    @DodoRI:
    pa recimo da velim da bi se našlo mnogo informacija o OBD-u i ostalim stvarima (in)direktno vezanim uz to. Ako te i dalje interesira, drop me a mail!

    @fergazer:
    Ne gledaj sve kroz lovu, stvar je zasada znanstveno-entuzijastičkog tipa i za istinske zaljubljenike u autotehniku. Mnogo informacija koje su prikupljene uglavnom su i teoretskog i praktičnog smisla, a uskoro će vjerojatno prerasti u prvi hrvatski portal auto-tehnike! Ako si fizičar, to bolje, dobro dođe netko tog profila... ...mail me ...

  6. #6
    DodoRI
    Guest
    jesi siguran da ti je ono mail?

  7. #7
    Auto Expert
    Guest
    jesam, samo radi spammera moraš zamjeniti _AT_ sa @

  8. #8
    roby
    Guest
    ja vam mogu pomoci ako vas nesto zanima o bmw vozilima,ja radim u bmw of north america 11 godina i mislim da znam dosta

  9. #9
    DodoRI
    Guest
    roby, cijenim ljude koji koriste "mislim da" u kombinaciji sa "znam".
    za pocetak bi nam mogao otkriti postupak za ispis kodova gresaka iz memorije racunala (za starije modele bez OBD. I jos nesto, je li uobicajen nemiran rad V8 motora dok je hladan na 540i ('93 god)

  10. #10
    roby
    Guest
    prvo da ti kazem sto se tice fault codes sa obicnim scenerima ti mozes samo ocitati code npr 201 oxygen sensor control bank 1,sad mozes imati ili bogatu ili siromasnu smjesu gasolina i zraka,sto ti scener nece reci dok bmw tester gt1 or dis plus hoce,bmw 540 m60 engine is 4.0 on cold start je normalno da malo trese a kad se auto ugrije trebalo be da radi normalnije,sve to ovisi o kilometrazi,vrlo je cesto na tom motoru da poklopac ventila gasket curi ulje u rupu gdje je ignition coil ili usisna grana sa vremenom omeksa gaskets pa tako vuce zrak,me smo u americi izmjenili puno motora skoro svaki auto 93,94,95 zato sto su gubili kompresiju,habanje cylindara,zato su v8 engines 96 and up 4.4 l i imaju puno manje problema sto se tice mirnog rada drukciji block motora,fuel injectors etc.

  11. #11
    fergazer
    Guest
    Yeš of kors...

    Anyway, expertu javil sam ti se i nisam dobil nikakav odgovor od tebe i kaj bumo sad??

  12. #12
    Auto Expert
    Guest
    @roby : drop me a mail, you've got it up on beginning of this mail

    @fergazer: evo, bio sam odsutan, odgovor te čeka

    @ALL : nema više zainteresiranih / automehaničara i sl. ovjde? Funny...

    Lijep pozdrav svima ...

  13. #13
    fergazer
    Guest
    Bez žurbe!!

  14. #14
    BMW540i
    Guest
    Molim roby da se javim imam taj problem sa BMW pa ako moze da mi posalje mail tako da mu se mogu javit u vezi mog problema. jer vec skoro nepunu godinu se ganjam s problemom.
    a za informaciju kad je bio 15 dana parkiran i nije vozen poslije toga je radio normalno nekih 7 dana i opet po starom poceo da neprima gas i trokira bio hladan ili vruc.

    Pozdrav !

Slične teme

  1. Autolakirer... WANTED!
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 10-02-2004, 12:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •