Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33

Tema: Shell ili Valvoline

  1. #26
    fergazer
    Guest
    Renault Scenic 1.4 16V

  2. #27
    f-toyota4
    Guest
    dobar autić 95ks..mora da ide dobro..meni se sviđao scenic rx4 dci..ali isporuka je bila 5-6 mjeseci
    mislim da još godinu dana neće biti ništa od uljnih eksperimenata jer u servisu neće te moje biser ideje primiti s osmjehom
    ja mislim da bi mi mogli staviti bilo što..glavno da gradacija paše i da udovoljava normama propisanima od proizvođača..a to tko je proizvođač ulja,mislim da je nebitno..

  3. #28
    fergazer
    Guest
    Ide dobro, kad si sam i kad ne dela klima. Velik je a motor je malo slabašan...
    Al je udoban jako!

  4. #29
    f-toyota4
    Guest
    a vjerujem francuzi rade udobne aute..iako nemam baš najboljeg iskustva s njima..nadan se da si ti zadovoljan..ja san imao prije 206 i nije bio baš reprezentativan

  5. #30
    fergazer
    Guest
    Ja bi prodo to "smeće" od auta što prije ali starcima se kao "sviđa".
    U×××× me s kvarovima ko malog vola...

  6. #31
    f-toyota4
    Guest
    ajme..meni se 206 dosta zamjerila..loš mjenjač,prozori puštali vodu,motor radio neujednačeno, trošio 8-9 litara a imao samo 75KS!!
    tako da mislim da više nikad neću francuza..par poznanika je uzelo 307 i GADNO su požalili

  7. #32
    fergazer
    Guest
    Niš novo !!

  8. #33
    f-toyota4
    Guest
    zamisli ovo..u vožnji,pri stajanju na semaforu se u 307 otvori 6 ili 8 zračnih jastuka nisam siguran..iz čista mira..kvar elektronike..koji šok!!?

Slične teme

  1. Shell Helix
    By Puntolino_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-10-2002, 17:35
  2. Valvoline Durablend ulje - vaša iskustva ?
    By hallam in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-08-2002, 10:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •