Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 226

Tema: Japanci rade najbolje sportase

  1. #26
    activa
    Guest
    ..hmmmmm, bese li ona pesma od metka ....split at night ?????

  2. #27
    komandante
    Guest
    aero nemoj mi govorit da je rx8 ruzna

    a pogotovo ne kopija,pa to je najoriginalniji auto u zadnjih 20 godina!!!
    neke mazde imaju elemente alfi u dizajnu,al rx8 nema

    i rx8 nije sportski auto,samo sportivo coupe
    a mislim da EVO nepobjediv u performansama!!!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  3. #28
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    nemaju Europljani nijedan auto ( osim Porsche, Ferrari, lambo, Lotus, BMW M koji su puno puno skuplji i zato njih ne racunam ) koji moze parirat japanskim pilama, mazda RX-8 je sportski auto, pa sta je drugo monovolumen???? , Nissan 350Z je isto sportski auto, pa Honda S2000, Civic Type R, Subaru Impreza WRX, WRX STI, Lancer EVO, Toyota MR2 ( jeftin sportski auto za zabavu ). I sta to nudi Europa?? sta ??? u toj cijeni mozda samo sportase kao Lotus Elise, Opel Speedster( sto je Lotus ) i dalje?? mozda Renault Clio 3.5 V6( koji japancima nije ni do koljena. Focus RS se ne proizvodi, znaci japanci vladaju u toj klasi )

  4. #29
    ZX
    Guest
    ma kakvi kosooki, neznaju ni hodat a kamoli napravit dobar auto

  5. #30
    komandante
    Guest
    rx8 je,kak je reko jeremy clarkson "...1.3 liter 4-door saloon..."

    zvuci ko daihatsu charade <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  6. #31
    Tehnicar
    Guest
    Ma dajte ljudi japanci su zakon!

    <br><hr>

  7. #32
    Aero
    Guest
    Ma ×××ך japance. Evo uzmimo u usporedbu Audi TT, Mazdu RX8, Nissan 350Z, Alfu GT 3,2 V6. Audi nema baš neki impresivan dizajn, ali zato se najbolje ponaša na cesti. Bar poslije modifikacija. Ima odličan motor i najbolje performanse od sviju. RX-8 ici treba spomenuti iznimnu inovativnost (Wankel i vrata), ali to je to. I, da jeftina je. Ali po performansama se nemre uspoređiavt sa TT-om i GT-om. Nissan se već može. To je pravi sportski auto, koji po meni ima ružan dizajn (uz lijepu stražnjicu). Ipak ne treba mu poreći individualnost (kvake). Alfu GT ne treba posebno spominjati. Zaključak? Europa pobjeđuje. Ja ću vijek rađe kupiti europljanja nego japanca. Mogao bih tu još ubaciti Hondu S2000. To je auto isključivo za vozača. I to čistokrvni sportski auto. Odlično držanje, upravljanje... Čak i solidno izgleda. Tuim treba odati priznanje.

    Idemo dalje. Supersportaši. NSX? Odličan, vrlo napredan auto koji nikadaneće zastarjeti. Ali ja ću rađe ubost Lotusa Esprita, 911-cu ili nešto n-to.

    Ajmo dalje. Toyota MR2. To za mene nije sportski auto iako ima sve preduvjete za to. Pa sportskiji mi je Opelov Speedster

    Civic Type R? Odlična sprava. Po toj cijeni bez konkurencije. Iznad stoje Audi A3 3,2 V6 i Alfa 147 GTA, koji su u drugim sferama. Tu bi Japan još mogao pobjedit. ALi ima i tome konkurencija. Ima nešto lošije držanje, ali mnogo ljepšu cijenu, naziva Opel Astra OPC.

    Subaru Impreza WRX STI i Micek serije Evo, tu europa nema odgovora. Ali čekajte 156 GTA sa 4X4.

    U ovome svojem kraćem pregledu sam izostavio mnoge europske aute: CS, Clio V6, Ford serije ST i RS, BMW 330i, M3, M5, M3 CSL, AMG serije, Volvo S60R i mnoge mnoge druge. I di je tu japan? U kurcu eto di je. Nekolicina japanskih proizvoda je tu samo zato da nam ne bude dosadno. Uostalom pravila su tu da se krše. Na kraju ispada da samo Honda proizvodi nekaj poštenog japanskog, uz Subaru (Impreza) i Micek(EVO).


  8. #33
    Aero
    Guest
    Da ne spominjem višu sportsku klasu u kojoj japanci nemaju nikakvog odgovora. Ferrari, Masserati, Porsche i pun ××××× drugih firmi...

    Ali, neću ja drugima solit pamet, jer ionako svatko ima svoje mišljenje... A ko nema, taj je promašio temu...<br><hr><font color="blue">BMW POWER
    </font>

  9. #34
    activa
    Guest
    ..rx 8 je vrlo zanimljiv autic !!
    ...dobre perfomanse , bogata oprema , zanimljiv dizajn , i ezotericni wancel ispod haube !!.....i sve to za razumnu cifru !!!.....

  10. #35
    GT
    Guest
    to da Audi TT ima najbolje vozne osobine u klasi, to ti mozes djeci maloj pricat ) , kao prvo : TT je samo po izgledu sportski Coupe, i tu sve prestaje, to nije nimalo vozacev auto, nije dovoljno direktan volan, nikakav feedback, previse understeera iako ima 4x4, motor nije nimalo sportski, ovjes nije nista posebno, jedino sta valja je DSG mjenjac, ali to jos vise ubija sport i sportski dozivljaj jer povecava udobnost. Jos nesto : Mazda RX-8 je izvrstan sportas sa ovjesom i podvozjem na nivou M3, a kosta puno manje, jedino sta fali RX-8 su performansi na M3 nivou, ali sta hoces sa 192 ili 231 KS, to je sasvim dovljno, ali kao vozacev auto RX-8 je super. idemo dalje : u klasi do 50.000 eura, sto je najvaznija klasa za 95% kupaca, tu japanci jednostavno rasturaju. Mene i ostalih 95 % ljudi nije briga sto postoji Ferrari, Porsche i sl. jer kupce koji kupuju te aute mozes izbrojat na prstima, to je jedna mala manjina , to su bogatasi, a svi ostali ljudi, koji nece i nemogu vise dat za auto od 50.000 eura, ako hoce najbolje sportase za te pare kupuju japanca.
    Spomijes BMW 330i, pa covjece to je luksuzna limuzina, nema tu nikakvog sporta, pa Alfa 156 GTA ima puno vise sporta od te Bembare a kosta isto.
    ja sam vozio Toyotu MR2, i rijetko ces naci zabavnijeg auta od tog, to je pravi sportas , jer ne kosta puno, kvalitetan je, a pruza uzitak u voznji i zadovoljstvo sto pruzaju puno puno skuplji auti. Spomijes Speedstera, pa to je Lotus Elise.


  11. #36
    GT
    Guest
    Sportasi koji japanci imaju u klasi do 50.000 eura su : Honda Civic Type R, Honda S2000, Subaru Impreza WRX & WRX STI, Mitsubishi EVO, Nissan 350Z, Mazda RX-8, Mazda MX-5( nije bas pravi sportas, ali je zabavan auto i dobar roadster za fer cijenu ), Toyota MR2, i eto jos Toyoota Celica ( nije cisti sportas, ali je vrlo dobar sportski Coupe koji pruza dosta za svoje pare )

    A sta imaju u evropi do 50.000 eura : Lotus Elise( pravi sportas i u klasi do 50.000 eura zakon po pitanju cistog sporta, ali je taj auto previse sirov , spartanski, sto znaci da ce ga malo ko kupit, samo istinski ljubitelji ), Opel Speedster ( to je Lotus ), Renault Clio V6 i eto Alfe ( GTV, GTA, GT )i sta jos?? nista, a ovi navedeni Europski auti nemaju sta trazit pored gore navedenih japanskih samuraja po pitanju sporta. ( jedino Lotus Elise, ali opet, to je posebna sorta ) )

  12. #37
    GT
    Guest
    Aero, kazes ""××××s japance"", drugacije bi ti pricao kad bi imao priliku vozit jedog od navedenih japanaca )

  13. #38
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    Volvo S60 R sportski??

  14. #39
    Dr. Strangelove
    Guest
    Moj dobar prijatelj mehaničar/limar... sa dugogodišnjim iskustvom u rasklapanju auta kaže da su japanci do vrhunca razvili podmazivanje motora (bregasta sa rupicama za ulje itd), pa da zato pređu veliku kilometražu usprkos velkim okretajima... jel zna neko neš o tom?
    a u drugi mah veli da nebi nikad kupio japanca, jer kaže da debelo štede na drugim stvarima, koje kasnije kompliciraju popravke... znači ono šte se nevidi na prvi pogled (armatura, tepecirunzi po autu, kad se sve to skine,nastaju ×××××rije, lim je takve kvalitete da je neke modele praktički nemoguće složit nakon unfala a da se ne skuži...itd itd)... uglavnom blebećem pisajući samo zato jer mi je ××××no dosadno i čekam ručak, ali skužili ste poantu...

  15. #40
    Vicky
    Guest
    upravo tako, japanci nude najbolje pile za najmanje novca

  16. #41
    niko19
    Guest
    japanci su dobri, ali nemaju sta trazit pored alfe 147 i 156 GTA, GT, GTV, Clio V6, lotus Elise, Opel Speedster, Renault Megane RS, Clio RS, Seat Leon Cupra R, MG ZR 160, peugeot 206 RC, japanci su smijesni, ipak mislim da ispod 50.000 eura europljani nude bolje sportase

  17. #42
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    niko19, evo ti samo jedan japanac koji kolje sve te tvoje pile : Subaru Impreza WRX STI ) , pazi to je samo jedan( ima i jos nekoliko ubica) , to dovoljno pokazuje da su japanci glavni u klasi do 50.000 ojra ) , jedini istinksi sportas iz evrope koji nije skup je Lotus Elise.

  18. #43
    niko19
    Guest
    ma koji ce mi ××××× kad nevolim kosoooke

  19. #44
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    ne volim ni ja japance, ali zato japanke redovno ljuljam

  20. #45
    alfa099
    Guest
    ..reče Vicky: Japanci nude najviše za najmanje para...TZV.SOCIJALNA KLASA

  21. #46
    Vicky
    Guest
    alfa×××, idi popravljaj motor i mjenjaj bregaste , kosooki kolju te tvoje sminkerske "Cuore ×××××ativo" i plus traju duplo

  22. #47
    Aero
    Guest
    Ma Subaru Impreza može popušit Opelu Speedsteru ××××× na stazi...

    GT, o kakvoj ti nesportskosti audija TT pričaš? Pa ja sam bio oduševljen. Mazda me razočarala...

  23. #48
    Aero
    Guest
    <br><hr><font color="blue">BMW POWER
    </font>

  24. #49
    Aero
    Guest
    Večeras slijedi protududar! Uostalom nije sport samo do 50000 EUR-a. Kad mi japanci naprave nešto poput M5, onda nek mi se jave. i GT, kak možeš uspoređivat M3 sa RX-8? <br><hr><font color="blue">BMW POWER
    </font>

  25. #50
    komandante
    Guest
    probao sam oba,rx8 i tt 225
    rx je novi auto i to se kuzi u svakom detalju...lezanje,upravljanjem,kocenje,svakodnevna upotrebljivost
    tt je moderni klasik a najveca razlika je u masinama.mada su na papiru isti,audi ostavlja dojam brzega zbog veceg turbo momenta na nizim okretajima

    moj izbor RX8!!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

Slične teme

  1. Golf TDI, pa sta nam to rade?
    By vw-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 20-12-2015, 20:40
  2. kak to rade slovenci
    By pug purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 05-12-2003, 10:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •