Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem sa klimom na Golfu

  1. #1
    dolino
    Guest
    Najprije pozdrav svima!

    Imam jedan, nadam se mali problem. Posjedujem Golfa III, Special, sa automatskom klimom.
    Problem je sljedeći: Nakon što se zaustavim sa autom, gdje sam u vožnji koristio klimu, i ostavim ga ugašenog recimo sat vremena, kad ga upalim sljedeći put i auto i klimu, osjeća mi se strašan smrad vlage. Istina, to ne traje dugo, recimo desetak sekundi, nakon toga taj smrad nestane.
    Veći je problem kad se recimo malo duže vozim sa upaljenom klimom i nakon toga kad prebacim na ECON, taj smrad traje puno duže.

    E sad, ako netko zna u čemu je stvar bilo bi drago da mi javi ili recimo preporuči neki servis koji bi to mogao pogledati.

    Hvala vam.<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jutro! I meni se dešava sličan problem, ali se uvelike smanjio nakon što sam promjenio filter klime... Zato sad svaki put 5 minuta prije nego dođem na odredište, ugasim klimu i otvorim prozore da se cijeli sistem malo razlufta... slijedeći put kad uđem u auto skoro niš ne osjetim...

  3. #3
    fergazer
    Guest
    To ti je normalna stvar koja se desava na svakom autu.

    Prije dolaska na cilj iskljuci si klimu da ti se filter dobro sposusi jer ti se u njemu skupi vlaga i to smrdi do bola.

  4. #4
    cmaroje
    Guest
    A mogo bi razmisliti da prestanes prditi u autu..××××ga napucas se graha i onda nekontrolisana paljba...××××ga :smile22: :smile22: :smile22: :smile22:


    ojhaaaa

Slične teme

  1. kupio bih CX diesel sa klimom
    By bu in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-10-2002, 19:50
  2. Hey, Mr. webmaster: krepala tema o Golfu bez podizača!
    By DKW in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 03-09-2002, 10:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •