Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: najdraze marke i modeli

  1. #1
    Michael
    Guest
    znam da ima ovakva tema, ali zamolio bi vas da odgovorite na slijedece pitanje : koje su vam marke omiljene i koji modeli? To vas pitam jer zelim da upoznam vas ukus i da znam koje marke vi volite. svidja mi se ovaj forum i planiram da postanem clan, zato bi vas bolje htjeo upoznati, a posto je ovaj forum autoforum mislim da je dobro da svi znamo koje marke i modele volimo.

    moje omiljene marke su : Audi, BMW, Porsche, peugeot, Alfa Romeo, Fiat, Subaru.
    omiljeni modeli : Audi Quattro, BMW 6, BMW Z8, Porsche 911, Peugeot 407 i 205 gti, Alfa Romeo Montreal, Alfa Romeo SZ, Fiat Coupe Turbo, Subaru Impreza WRX.

    Hvala unaprijed na porukama.

    Pozdrav, Michael

  2. #2
    Michael
    Guest
    jos nesto, koje auto vozite?


    ja vozim peugeot 306 GTI

  3. #3
    activa
    Guest
    ...dobar auto vozis !!
    ...a gde su citroeni !!??

  4. #4
    HaHaHa
    Guest
    Pa ja u principu obožavam japanske pile.neda mi se nabrajati jer ih ima više koje preferiram....
    Marke koje volim su Renault
    pa onda volvo,saab....da,da, i jedna alfa se našla tu, 147gta.Šta je je,meni je ful ××××zovna! )

  5. #5
    activa
    Guest
    ..WV , seat, ...skoda !! :smile21:

  6. #6
    Bandito
    Guest
    Moje omiljene marke su : Alfa Romeo i BMW.

    naravo da ima i drugih marki koje su mi drage, ali samo ove dvije marke istinski volim.
    pored Alfe i BMW ima dosta markih/modela koji mi se svidjaju , kao naprimjer Mini, naravno sve prave sportske marke, japanske pile, i jos dosta modela od razlicitih marki.

  7. #7
    GT
    Guest
    naravno Golf 1 dizel sa pumpa duza i sa impresivnih 50 KS, pored tog cudovista bi kupio Fiat 500 za furanje po autoputu i preticanje raznoraznih \"\" sportasa \"\" )
    omiljene marke su : Kia, Hyundai(radi sportase ) ) i naravno svi dizeli, pogotovo volim TDI dizele, pravi motori za traktore )

  8. #8
    Poet
    Guest
    dizel je zakon )

  9. #9
    mate
    Guest
    kakav dizel, loz ulje hara

Slične teme

  1. 3D modeli, programi i dr.
    By dex in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2011, 08:06
  2. omiljene marke i zasto?
    By celicalover in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 17-09-2004, 10:48
  3. Digitalci...cijene, modeli
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 28-10-2002, 00:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •