Stranica 4 od 24 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 585

Tema: Alfe? cuore sportivo?

  1. #76
    Cezy
    Guest
    WT: Cuj stari,to je moj neki dojam.Bez obzira kaj je 156 2.0 brza od 320I koji je jos 2,2 L

    BMW ima jako brze diesele.
    BMW ima PRAVOG ROADSTERA sa 6 cilindarskim motorom
    A i jednog sa V8
    BMW ima najbrzu limusinu vise srednje klase
    BMW ima awd i RWD
    BMW ima v12 iako ne u sportskom modselu.
    BMW ima smg getribu koja je nakon one iz ENZA najbrza seriska getriba.
    BMW ima ultimativnog porsche killera M3 csl-a
    A i novi M5 nije za bacit. V10 500cv i 7 brzina. I jos imaju pun kufer vrhunskih tunera.Brayton,Schnitzer,Hartge,ALpina,etc.
    A imaju i MINI-a,koji mozda nije neki ludi sport,ali su ga super isfurali.
    Meni je to jednostavno puno bolje od onoga sto Alfa trenutno nudi.Neznam mozda se varam,ali mislim da rade kao Kompanija trenutno puno puno bolji posao.

  2. #77
    wt
    Guest
    cezy, za sportski auto je manje bitno sta pise na brzinomjeru.
    Izvlaciti neke obicnom covjeku nedostupne aute je totalno besmisleno.
    Bez dvojbe je da je Alfa općenito sportskiji auto od BMW-a, sada me bas ne zanima ko ima vise konja.

    Alfi je uvijek dosta manje konja da bude brz auto, pa i Merc ima AMG-e pa ne mozes reci da je sportski brand.

  3. #78
    Dom-Dom
    Guest
    Cezy , sve je u redu , ali si i sam shvatio da si totalno krive aute uzeo u usporedbu.OK!

    Moderan dizel ide , pa je jasno , al kud si našo usporediti 25 god. staru Alfu sa novim dizelom.Pa ona je jadna povijest u svim elementima, osim u prelijepoj liniji.

    Meni se nemaš kaj ispričavati, jer ja s tobom volim polemizirati , makar se koji put ni ne slažem s tobom.

    Kaj se tiće Maseratija , probaj đir, pa javi feeling, stari vjeruj mi strašno!!!!

    I na kraju slažem se u potpunosti s tobom u vezi kaj si napisal za BMW-e.To je bogata firma koja ima prave motore, super tunere , BTW i ja bi rado ubol jednog Hamanna ili Alpinu , na moru mi stoji parkirana kraj GTA Alpina B10 3.2 E39, prekrasan auto.

    Činjenica je da Alfa ima omču oko vrata koja se zove Fiat i dok ga se ne riješi , teško da bude na nivou BMW-a u svim elementima sportskosti.

  4. #79
    mentor odlog.
    Guest
    Cezy ja te poštujem kao iskrenog ljubitelja automobila i uvaženog člana foruma. Ipak, skenjo si se. Kaj su tu maser i ferrari? Zbog njih u alfi još uvijek nema V8 ili V12 motora. I alfini motori nisu jednom bili proglašavani motorima godine.
    I ko se posro da BMW ima bolji ovjes od Alfe??? Molim ako netko ima 320i e46 sa 17 cola felgama da javi koliko često mijenja dijelove ovjesa.

    Bento koliko si hondi, bmw-a i alfi imao/vozio?

  5. #80
    Bento
    Guest
    cezy , alfa 156 2.0 JTS 165 ks 1260 kg
    220 km/h 0-100 8.2 sec

    BMW 320i 170ks 1370 kg
    226 km/h 0-100 8.3 sec

    nije alfa brza , nego BMW, a jos je i 110 kg tezi.

  6. #81
    Bento
    Guest
    ""ko se posro da BMW ima bolji ovjes od Alfe??? Molim ako netko ima 320i e46 sa 17 cola felgama da javi koliko često mijenja dijelove ovjesa.""""


    to sto ti neznas to je TVOJE neznanje, BMW radi bolje ovjese( bolje podeseni, bolji kompromis izmedju sporta i udobnosti ) vise koristi aluminium u svojim ovjesima, ima jacu konstrukciju ovjesa od alfe.
    kao prvo 17 cola felge ne idu na 320i nego idu 16 cola, na 330i/d idu 17 cola.

  7. #82
    MILAN BLENTON
    Guest
    BLENTONE , DAJ NAS POŠTEDI MUKA, HVALA!!!!!!!

  8. #83
    600
    Guest
    Blento, zapitaj se radije zašto mi svi toliko volimo Alfu pa se onda javi sa pametnim komentarima!

  9. #84
    Bento
    Guest
    600, zapitaj se ti zasto si ti takav """" Blento """""
    kao sto vidis da mi je nik B E N T O a ako ces ti provocirat, nema problema, ali mi se vise ne obracaj, ti i takvi kao ti sto provocirate nemate nista druga da kazete pa onda pocnete srati, mogu i ja vama svima jebat mater, ali necu, zato sto to nije moj nacin ponasanja, kod god zeli da fino razgovara moze, a ko provocira moze i to ako mu to treba da lijeci svoje komplekse. vama Alfistima fali picke i nekih drugih stvari u zivotu pa pruzate previse paznje nepotrebnim stvarima a ne gledate ono sta je zbilja vazno.

  10. #85
    Milan Blenton
    Guest
    Bento, prijatelju, dobro zboriš. Svaka ti dala. Nego, vidim znaš šta zboriš. Ajd me još razveseli i reci da ovo sve šta pričaš, znaš iz iskustva, a ne samo onako.
    Kolko imaš godina, prijeđenih km i voženih auta?
    Ova ekipa ovdje mi stvarno već ide na ...

  11. #86
    Rossonero
    Guest
    Dom, i sam si tvrdil da je taj JTS teska banana od motora. Nemoj sad okretat plocu jer ti pasu desetinke i druge cifre.

  12. #87
    alfa099
    Guest
    ...slušaj dobro Bento!
    ...Alfa GTV 2.0 TS je model iz 1994. da ne bi bilo zabune, moja je proizvedena 2002, dakle, kad si ti krenuo u prvi osnovne, ak uopće ima škola u tvojem selu...
    ...RX8 mi možeš opisivat tek kad dođeš s njom na kavu pa pričaš svoje utiske, a ne iz kataloga...brijem da ju nisi ni vidio u živo!
    ..BMW sanjaj i dalje, ja GTV ne bi mjenjao ni za jedan BMW jer su u tom segmentu BMWi jako ružni a jako puno para koštaju da bi išli dobro...dakle Z3 s najslabijim motorom, koji odgovara mojoj platežnoj moći ne ide nikak! :smile25:
    ...i još jedom, logiraj se i napiši kaj ti to tak super voziš da nama kenjaš...

  13. #88
    mentor odog.
    Guest
    Bento, nisi mi odgovorio na pitanje. BMW nudi kao opciju 17 colke i navodi preporučene dimenzije guma. Daj molim te odgovori na pitanje. Moje "neznanje" proizlazi iz činjenice da mogu isprobati svaki auto koji želim u zadnjih nekoliko godina. Daj iznesi odakle tebi sve silno "znanje" i odgovori na pitanje. Budi fer.

  14. #89
    Rossonero
    Guest
    A usporedba BMW-a i Alfe... smijesno! ) ) ) 15 ili vise kontra jedva 5 modela, kolko samo motora imaju vise u ponudi, samostalnost... ma nema smisla. ) ) )

  15. #90
    Rossonero
    Guest
    Alfa×××, moze i Opel izbaciti ponovno Calibru pa imas novi auto, a star 10 godina. Vrijeme gazi sve pa makar prdel u Momo kozu.

    A prava stvar ima i svoju cijenu. Ko i G5! Ostalo su kompromisi. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  16. #91
    alfa099
    Guest
    ...ja niti ne želim uspoređivat svoju GTV s BMWima...ne pašu mi nikak...
    ...jedva sam se na Alfe naviko!

  17. #92
    alfa099
    Guest
    ...alfa je prije 10 godina stavila multilink na GTV, a danas to svi stavljaju kao najbolje rješenje!
    ...bolje prdit u Momo kožu nego u američki zrak!

  18. #93
    Rossonero
    Guest
    Sve 5 Alfa×××. Idem spavat izmedju dvije sihte. Treba dosta rintat za eRusu, a mislim i starce dovest ovdje i odvest ih na Havaje... pa reko da malo odmorim. Bok!


    E da mi je prdnut u Momo kozu... ma i Opelov sic bi mi bil zakon. Ali ajde i ovi Fordovi koje rentamo u slobodne dane nisu tak losi. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  19. #94
    mentor odlog.
    Guest
    BMW ima stražnji pogon i to je činjenica koja mu ide u korist ali i sa starom ladom se na isti račun može šrekat....prema tome....

  20. #95
    alfa099
    Guest
    ...rosso, spišaj se tam u parku na otvorenom jednom za mene, onak iz gušta!
    ...sam nemoj da te ćope...košta!

  21. #96
    Bento
    Guest
    alfa×××, nema svrhe sa tobom pricati uopce, mentor, rekao sam ti u vezi ovjesa da su BMW-ovi bolji, pa ti ako nevjerujes nemoj,
    Alfa ×××, mazda Rx-8 kao prvo ima RWD, ima raspored tezine 50:50, i ima vrhunski ovjes i vozne osobine, nijedna Alfa joj nije ravna u pitanju sporta, jedina Alfa koja bi se sa njom mogla mjerit je nova GT ( svaka cast, za auto sa FWD ima izvrsne vozne osobine, ali opet nije to to kad nema RWD ) ali tek kad dodje 4x4 verzija, ova sa FWD je dobra, ali nije bas pravo sportska.
    vjerujte mi, ja bi volio kad bi Alfa bila dovoljno bogata da moze raditi top modele da kolje i BMW, porsche, Ferrari itd.. ali steta je sto nije u mogucnosti, volio bi kad bi Alfe imale RWd i jace masine od 250 KS, ali polako, doci ce i to vrijeme ubrzo, u roku 2 do 5 godina.
    samo morate biti objektivni a to je da ove sadasnje Alfe nista posebno nisu, barem zasad.

  22. #97
    Rossonero
    Guest
    Alfa××× ) ) )

  23. #98
    alfa099
    Guest
    ...čekaj Bento! Koliko si ti to kilometara napravio s RX8?
    ...jesi li čuo kako motor radi nakon 15000km?
    ...ajde dijete, spavat!

  24. #99
    alfa099
    Guest
    ...kako ti znaš koliko je FWD sportski ili nije?
    ...ajde malo iskustva a ne čitanja Autoblicaklubatrendaplusa i ostalih!

  25. #100
    alfa099
    Guest
    ...a volio bi se provozat u GTV, i prdnut na momo kožu...ali u snu!

Slične teme

  1. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55
  2. svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"
    By "alfoljubac" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •