Stranica 21 od 24 PrvaPrva ... 111920212223 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 501 do 525 od 585

Tema: Alfe? cuore sportivo?

  1. #501
    OS FIAT>>>
    Guest
    Pa dobro je poznato svima da Alfe nisu naj u nijednoj klasi, ali isto tako je poznato da se Alfe ni nisu nikada kupovale razumom.Normalno da nije razumno kupiti recimo Alfu 147 kad u klasi ima i boljih auta, ali Alfa odise nekom privlacnoscu koja ce mnoge privuci i svjesno ce kupiti auto koji nije naj u klasi.Alfisti najbolje znaju za taj osjecaj premda su umislili da je Alfa naj. )

  2. #502
    T-IE
    Guest
    Fresh napiše:

    "Ova cijela rasprava mi je imaginarna, koliko me vi god uvjeravali da je Alfa ''sportska'' marka to se meni taj auto više gadi."


    A ovo je moj post iz 07/2003

    "Činjenica je da ja tal. vozila ne favoriziram i to se iz mojih postova vidi, ali moje pljuvanje po alfi ili fiatu se svodi na par podjebavanja i to je to. Dok nisam dolazio na forum onda tal. aute nisam samo volio, odnosno bio sam indiferentan prema njima (alfa-fiat), ali sad kad vidim kako ih fanatično branite sad ih naprosto mrzim. Kad vidim 156 na cesti smijeh me uhvati, odmah se sjetim intcpa i dvostrukih ramena, bregastih ili multilinka. Ili kad vidim Punto 1.2, odmah se sjetim Girrarija i njegovih komentara kako 1.2 odlično vuče i kako je najbrži motor do 60ks, a pere ga ni manje ni više nego stara škoda felicija 1.3i sa metuzalemskim motorom iz 60-ih."


    Jupi, nisam jedini kojemu se Alfa gadi.

  3. #503
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    TI-E ) ) ) )

  4. #504
    doc
    Guest
    čudno, ali što se više pljuje po Alfi to je više poželim imati!

  5. #505
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mene jos nije oprala nijedna Felicija sa metuzalemskih 60 KS.Ako se to i dogodi, odmah uzimam Bravu cijih ce 103 KS sjebati opaku Felaciju.

  6. #506
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    meni je nekako Lancia draza, ali Fiat je usrao tu fino marku skroz, steta, jer mi je Delta Integrale i dan danas jedan o najdrazijih auta.

  7. #507
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pošto smo spominjali civica, evo npr. svi tvrde da je stari civic išao bolje, imao pravi razuzdani motor sa oko 135 Nm na oko 5000 rpm, 114 ks na preko 6000 rpm i bio je lakši od ovoga danas, a za njega honda kaže da ide za 10,2 do stotke. E pa sad tko tu koga j... Mislim da je hondo imao tog civica pa bi mogao nešto reći ukoliko je probao novog.

    Dakle nije sve od 0-100, kao rekoh jako diskutabilno.

  8. #508
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    OS Fiat, ima jos jedna zvijer kojeg se svi mali auti boje, a to je mali tigar zvani Lupo GTI, ubica pravi )

  9. #509
    INTERCEPTOR
    Guest
    T-IE, a GTA? Već si se ohladio?

  10. #510
    T-IE
    Guest
    Lupo GTI brije sve Alfe osim GTA, a čak možda i GTA po zavojima, buhahaaaa...

  11. #511
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    nije sve 0-100 to ne govori nista, najvazniji je osjecaj u voznji, volan, mjenjac, kocnice, lezanje, vozne osobine, reakcija na gas, o tome se radi.

  12. #512
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2187
    Mini Cooper je kralj mali automobila, a po zavojima mu malo ko sta moze )

  13. #513
    OS FIAT>>>
    Guest
    Joj, nemoj mi samo Lupa spominjati, toliko je odvratan da su mu ukinuli proizvodnju.Ipak odajem priznanje Lupu GTI jer je u dusi ipak najblizi nekadasnjim GTI autima iz 80-tih.

  14. #514
    T-IE
    Guest
    INTCP, ne nisam se ohladio, GTA je stvarno ××××n auto, ali brate kad ti počmeš hvalit ležanje Alfe Arne, a pljuvat po Golfu 1 GTI onda nemoj očekivat ništa bolje postove od ovog gore što sam napisao. BTW, taj post je star godinu dana.

  15. #515
    T-IE
    Guest
    OS Fiat, baš mi je drago da nemamo isti ukus. Vidiš meni je Lupo GTI predivan. I izvana i iznutra.

  16. #516
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa ček malo, arna je drek, al ××××Ga po top gearu njen ovjes pruža bolje ležanje od GTI-a. zašto bi šutio o tome?

    Za mene g1 gti nije ništa nadri iako je prvi, međutim to ne znači da je the best. Po meni nije bolji za jurcanje od alfesud 1.5 ti, samo u kočnicama dominira. Al sud sa boxerom onim ludim ovjesom, limom između muldi, niskim težišrtem motora, okretaji, okretaji, 4 karburatora, direktan volan, h, hm. To mi više vuče na sport.

  17. #517
    alfa099
    Guest
    ...Boki, mogu reć da je gnoj, iz iskustva, OK?
    ...Seatu ništa ne fali, zato sam ga i naveo...
    ...ti kažeš da voliš BMW, ali ti je trebalo da se navikneš na novi dizajn...
    Koliko postera imaš u sobi?
    ...ili si kupio novu peticu pa se navikavaš?

  18. #518
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni se Lupo svidja samo od naprijed.Drago mi je sto i novi Polo izgleda tako od naprijed, ali je Polo u globalu puno ljepsi i skladniji auto.

  19. #519
    Cezy
    Guest
    Doc. Odkud ti znas da 147 ima bolji ovjes od Civic-a i volan isto.
    Kaj si vozio civic 3p ???

    Bmw 116I je spor na ravnom,ali mislim da kolje Alfu po zavojima.

  20. #520
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je Arna odvratan automobil naspram kojeg je Golf 1 ljepotan.

  21. #521
    alfa099
    Guest
    Boki, onda opet kažeš da ti je Integralka zakon...
    ...kolko si ju dugo imao? (ne na zidu)
    ...koliko si km prošao?
    ...sorry, life is rude...

  22. #522
    INTERCEPTOR
    Guest
    Cezy, ako type R nema savršen volan, niti bolji od GTA, onda ni običan civic nema bolji volan od 147. To je elktrični servo i on nikad neće pružati informacija kao hidraulički, može on biti tvrd kao na puntu, al šta kad ti ne znaš šta se događa ispod kotača.

  23. #523
    T-IE
    Guest
    Dobro, neka GTI-ja jedinicu dere Arna, zato ga sad osvećuje GOLF R32 koji dere Alfu GTA. Ma, ustvari koji R32, pa nju dere ××××ni GTI od 180ks. Strašno. Hihihihi.

  24. #524
    alfa099
    Guest
    ...volim formulacije: osjećajan, nedovoljno osjećajan i bezosjećajan volan!
    ...isto tako volim: volan pruža/ne pruža dovoljno informacija s ceste!
    Pa ljudi, kaj je vama? Nije to dijete, a niti kompjutor!

  25. #525
    Cezy
    Guest
    Dobro,ajde ali to ju ne cini sporijom.
    Idemo dalje po cemu je ovjes losiji??

Slične teme

  1. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55
  2. svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"
    By "alfoljubac" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •