Prikazujem rezultate 1 do 25 od 585

Tema: Alfe? cuore sportivo?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Bento
    Guest
    Alfa je nekad bila prava sportska marka, ali u zadnjih 20 godina a pogotovo sada je samo sportska po povijesti i dizajnu, sto se tice drugih stvari ni S od Sporta nema( a da ne govorim o kvaliteti, koja nikad nije bila kako je trebala biti ), skoro svi proizvodjaci imaju modele u ponudi koji su sportivniji od svih danasnjih Alfih.
    Sto se tice kvalitete, nije losa, ali nje ni nesto posebno dobra, Honda i BMW rade kvalitetnije, sportivnije automobile dok su Alfe sminka koja se brzo pokvari. primjetio sam na ovom forumu da Alfisti previse, PREVISE hvale Alfu i uzdizu je tamo gdje joj nije mjesto. Alfa je marka koja puca na sport i ima lijep dizajn ali to je sve, a sve ostalo je kod japanaca i svaba ( Honda, BMW ) bolje. neki od vas toliko ××××te po Hondi i BMW da ispada koda su ta auta zadnje smece a Alfe je neko cudo od auta . BMW i Honda rade bolje automobile i imaju bolji imidz sirom svijeta , alfa njima nemoze ni prismrdit.
    Za mene je Alfe jedna marka koja radi lijepe aute, puca na sport, ali nista posebno, pa recimo jedna Mazda RX-8 je sportvinija od svih Alfih. )

  2. #2
    activa
    Guest
    ...eeeee, girrari , danas posla za tebe na pretek !!?? )

  3. #3
    sepra
    Guest
    Konobar, meni gemišt i Bento kaj pije <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  4. #4
    sepra
    Guest
    Inkvizicija je zatajila <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  5. #5
    sepra
    Guest
    Možda su u Portugalu?<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  6. #6
    activa
    Guest
    ....inkvizitor drema .....siesta !!?? :smile25:

Slične teme

  1. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55
  2. svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"
    By "alfoljubac" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •