Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Renault LOGAN (DACIA X90)

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Valent
    Guest
    Sasvim solidno izgleda na slici ali u stvarnosti...
    Obiteljski auto
    Sedan ili Caravan sasvim svejedno teško će naći kupca.I cijena od 5000 Eura neće prodati taj auto.
    Isplati li se pričekati i kupiti Logana??? :smile25:

  2. #2
    pik
    Guest
    Čini mi se da je ta cijena ipak nekakav marketinški trik,cijena će vjerovatno biti viša u nekim tekstovima na Intenetu spominju između 8000 i 9000, a tu već ima i drugih izbora.
    A ako bude 5000 ja ću ga prvi kupiti.

  3. #3
    Valent
    Guest
    Dobro ti se čini ovo sa cijenom.
    Prodaja DACIE LOGANA kreće tijekom jeseni,a cijena osnovnog modela kretati će se oko 7000Eura.Riječ je o limuzini
    4250x1650x1500 sličnoj Thaliji po dužini i stražnjem kraju dok bočno sliči Puntu.Kasnije se očekuje Caravan i dostavna izvedba.
    Logan je nastao na platformi Renault Modusa."Kvalitetu jamči činjenica kako je ono potpuno orginalan Renaultov proizvod,od dizajna i tehnologije,do podvozja i razvoja,a koliko proizvođač ima povjerenja u pouzdanost i trajnost Logana vidljivo je i po tome što će se na nekim tržištima prodavati pod Renaultovom značkom." :smile25:

  4. #4
    FpuntoHGT
    Guest
    Steta za cijenu! Da je 5 soma eura sigurno bi se naslo dosta kupaca al ovak, cisto sumnjam!! Pod pretpostavkom da ko kupuje thaliu i slicne aute ionak nema kes nego kupuje na kredit razlika u cijeni od 1000 eura na 5, 6 godina za neki poznatiji auto se ne cini velika... Pogotovo s obzirom na bahatost i neinformiranost nasih kupaca koji mercedes, opel i VW smatraju svetinjom! Frend je nedavno kupio rabljeni polo stare generacije (auto izgleda ko kanta), a kad sam mu rekao da bi ja na njegovom mjestu uzeo solenzu s klimom htio me poslat na psihijatrijsko promatranje... Mislim da je nova dacia pouzdanija od 8 godina starog pola!

  5. #5
    FpuntoHGT
    Guest
    Bas sam vidio par slika logana, zgodan i simpatican autic, cisto ok zgleda... Ko sto sam rekao, steta jedino za cijenu jer 7 soma eura ce u HR rijetko ko dat za daciu, da se prodaje ko renault bila bi sasvim druga prica ili da kosta 5 soma eura, onda bi mu konkurencija bili tempo, kia pride, matiz i slicne igracke! Ovak, cisto sumnjam da ce se prodavat...

  6. #6
    Pak
    Guest
    Nebih ulazio u to dali je auto dobar ili ne,to će tako i onako pokazati vrijeme,ali meni je tu nešto drugo zanimljivo.Ako je Renault u stanju napraviti solidan auto po cijeni od 5000e,ili malo više,i na tome zaraditi,a očito je jer ga inače ne bi proizvodio onda ispada da su svi drugi auti debelo precijenjeni.A opet s druge strane,zašto takav auto prodavati samo Rumunjima ili njima ekonomski sličnim zemljama,kad sam siguran, da bi se i dobar dio Njemaca,Francuza ili Talijana odlučio na kupnju takvog auta za 5000e.Nisu baš svi ludi za autima kao mi,niti pate za markama ili prestižem,pa baš u Europi ima jako puno ljudi, koji auto smatraju samo prijevoznim sredstvom i ničim više.Iz svega toga ispada da će i konkurencija u dogledno vrijeme morati ponuditi neešto slično za te novce.Živi bili pa vidjeli.

Slične teme

  1. Renault
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-11-2003, 15:24
  2. Renault 18 FAN
    By Nixon R18 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-03-2003, 14:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •