Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: tunning accenta

  1. #1
    gazda
    Guest
    zanima me sve o tuningu hunday accenta! gdje ga mogu napravit i kako se krecu cijene opreme?

  2. #2
    neotesani
    Guest
    nemoj to radit, neki dan sam vidio jednog i okrenuo mi se zeludac

  3. #3
    FpuntoHGT
    Guest
    hehe, jesi to vidio onog srebrnog s 4 vrata mozda?? Onaj koji izgleda ko reklama za slovacki cirkus...? Je.. me pas, to je najruzniji auto koji sam u zivotu vidio, vise bi me bilo sram vozit se u tome nego u npr. warthburgu!!

  4. #4
    neotesani
    Guest
    upravo taj, ako samo nisu dva, onda postaje zabrinjavajuce, morat cu nosit vrecice sa sobom

  5. #5
    FpuntoHGT
    Guest
    Nadam se da nisu dva, valjda se nece sirit epidemija! Cisto sumnjam da su dva tak lijepo sredena... To je stvarno strasno, oni branici iz kucne radinosti, poklopac rezervoara iz mercatonea, ona gromobran gumica koja visi sa straznjeg branika, neke sarene naljepnice... Ma prestrasno, sto je najgore auto uopce ne izgleda tak lose serijski ali ovo je stvarno odvratno!!! Ne kuzim sta je isao sredivat auto ak nema para za bilo sta kolko tolko normalno, a ako mu se bas tako svida onda ga stvarno zalim!! Htio bi vidjet lika koji to vozi, sreo sam ga par puta al uvijek idemo u kontra smjerovima pa ne vidim vozaca dobro...

Slične teme

  1. tunning u zamjenu za servis
    By Fresh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-10-2002, 09:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •