Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 117

Tema: Xantia Activa 3.0 v6

  1. #26
    neotesani
    Guest
    a DS?

  2. #27
    activa
    Guest
    ...ajkulu sam zadnji put video na ulici , u voznom stanju ...hmmmmm..???...pa otprilike pre godinu dana !!??
    retke , strasno retke !!??

    zeNNoN, imam jedan koristan predlog za tebe !!?? ::
    naime posto se vec bavis prodajom CITROENA , pravi potez bi ti bio da posao P.R. menadzera ponudis gospodinu koji se na ovom forumu predstavlja kao HDI !!??
    covek je veliki poznavalac CITROENA , a sto je najvaznije ume ubediti i druge da ih zavole !!?? / npr. mene je obradio da kupim picassa !!?? /

  3. #28
    zeNNoN
    Guest
    pa sto se tice toga, uvijek sam za ako ce se nesto prodavati i trgovati.. a zar te je trebalo uvjeravati da kupis citroena???
    a treba mi netko tko ce mi traziti kupce za test vozila i nova vozila uz naravno proviziju...

  4. #29
    activa
    Guest
    ..ma ne , mene nije trebalo uveravati da kupim CITROENA !!
    ja ih vozim i volim odavno , ali me je ubedio " jakim argumentima " , da je picasso sa hdi motorom pravi izbor , mada ja dizel masine bas nesto i ne ljubim !!??
    ...veruj mi , svaki dinar / kuna / ulozen u njega , ce ti se visestruko isplatiti !!?? ) )

  5. #30
    zeNNoN
    Guest
    auto je stvarno poseban... i zato mi ga nije zao sredjivati.. vidjet ces kad bude gotov..

  6. #31
    activa
    Guest
    ..ako ti ne bude tesko , posalji neku slicicu !!??


    p.s. otvorio sam temu sa gotovo istim naslovom , otprilike pre 2 meseca, potrazi tamo negde na 7-8 strani , ima zanimljivih slika i tekstova !!??
    naime ja sam i dosao na ovaj forum , trazeci informacije o xantiji activa v6 , 3.0..??

  7. #32
    zeNNoN
    Guest
    budem malo prelistavao forume ovih dana da malo budem u toku

  8. #33
    activa
    Guest
    samo jos jedno pitanje , pre nego sto krenem spavati !!??
    naime moj picasso je dosao iz Hrvatske....prodan je verovatno u 12-om mesecu 2003 u S. Pozegi ??
    da li na osnovu broja sasije mozes utvrditi , tacno kada je i gde prodan ?? / verovatno je kupljen kod tebe ?? /
    da li mi vazi garancija , iako nisam iz HR ??

  9. #34
    zeNNoN
    Guest
    garancija ti vrijedi naravno i mozes po broju sasije sve saznati u principu ako su u pozegi azurirali laser. u pozegi prodaje moj prijatelj Radic..

  10. #35
    activa
    Guest
    znaci vozicu tvoj auto !!??
    laku noc , i cujemo se sutra !!

  11. #36
    ZEGA
    Guest
    zennon...
    Daj mi reci kolikou proviziju uzimate na dijelove u citroenu?
    Jer zanimljivo je koliko sam jeftinije nasao rezervne dijelove u sloveniji nego u Hr...
    A Englesku necu ni spominjati (gsf carparts)...
    Inace sam vlasnik XM-a...
    ZEGA

  12. #37
    zeNNoN
    Guest
    he he... razlicite su marze na dijelove ali uglavnom su male a stvar je u drzavnim trosarinama i carini sto nas lijepa nasa tako dere...

  13. #38
    activa
    Guest
    ..dobro jutro !!

  14. #39
    activa
    Guest

  15. #40
    activa
    Guest
    ..ukoliko me oci ne varaju , ovo je preko 240 km/h ???? :smile25:


  16. #41
    activa
    Guest

  17. #42
    activa
    Guest

  18. #43
    activa
    Guest
    zeNNoN, da li znas koje ulje je preporucljivo sipati u PSA motor 2.0 HDI ??
    ovde vecina citroen servisera preporucuje nekakvo TOTAL , polusintetiko ulje , koje mi bas i ne uliva poverenje !!??

  19. #44
    zeNNoN
    Guest
    mora da se salis... total je jedno od najboljih ako ne i najbolje ulje i naftna kompanija na svijetu. posjeduje svoje crpke u oceanima, svoje ere, svoje vrste goriva i sve vrste derivata koje prodaje prekupcima ulja koji nemaju svoje tvornice u svijetu poput valvolina, castrola i slicnih mix marki. u 2.0 hdi ide q 7000d ili q 9000 d ako bas hoces full sintetiku... nikad nista drugo ne bih stavio u bilo koji auto a posebno u citroena posto total jedini radi najbolji lhm i lds...

  20. #45
    activa
    Guest
    ...nisam mislio da je TOTAL , losa firma , nego je ovo sto se ovde prodaje vrlo sumnjivog kvaliteta / mislim na ovo polusinteticko !!/...??
    a i cena mu je suvise niska / od 5 do 7 e za l./ ??<br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  21. #46
    Zeleni zub
    Guest
    ZeNNoN gdje si koncesionar? Ukolko si negdje u blizini došao bih pogledati activu!

  22. #47
    activa
    Guest
    ...dzabe ti gledanje !!?? :smile25:
    ..ja sam je prvi rezervisao !!?? ) )

  23. #48
    activa
    Guest
    zeNNoN, kupio bih za picassa , modularni , fabricki alaram i radio -cd , reci mi molim te da li se to moze kod tebe nabaviti i koja je cena ???

  24. #49
    zeNNoN
    Guest
    ja sam koncesionar za sisacko moslavacku zupaniju sa sredistem u sisku... mozes je doci pogledati ali nije jos finito ali vozim ga povremeno iz gusta.. moguce je da je neka muljaza oko ulja pa onda nabavi negdje gdje si siguran da je original jer stvarno to preporucam.. sto se tice radio cda i alarma moram ti javit dok provjere cijene i sve...

  25. #50
    neotesani
    Guest
    activa, sibaj Total, daleko kvalitetnije od svih koje sam probao (castrol, valvoline...). I Shell je OK

Slične teme

  1. Xantia- Iskustva
    By Kyro in forum Auto servisi
    Odgovora: 202
    Posljednji post: 02-04-2015, 08:44
  2. Kad izlazi nova Xantia?
    By Patapije Polupitomi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 19-11-2003, 14:08
  3. Xantia
    By munja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-08-2003, 11:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •