kao sto je gosp. napisao..gorivo(v-power) ima aditiv u sebi + ima određeni postotak sintetičnog plina (GTL) (mislim) + ima jako jako malo sumpora,usudio bi se reci 5 puta manje nego naš eurodiesel..samim time,može samo učiniti dobro..(recimo fina ribica ili piletina)
fergazer:si probao stp za diesel motore? ja ga imam u garaži,ali nikako da ga isprobam..imaš kakva iskustva-saznanja? a stp oil aditiv?
svima koji voze turbo-dizelaše,prije cca godinu dana,dobio san aditiv..ime mu je nekako ovako..turbo power,piše "suitable for all diesel and turbo diesel engines",u bijelim plastičnim bocama o 1 litre; neznam kakav mu je sastav ,ali učinak mu je nediskutabilan. stavlja ga se 0,03lit(1/3 decilitra)na cca 50 litara(jedan spremnik) To je bio prvi put da sam probao išta..prije toga mi je motor bio pod normalnom,svakodnevnom eksploatacijom,korišten je samo eurodiesel..10-15 km nakon dodavanja aditiva,razlika je bila PREJASNO vidljiva..pa ako itko ima problema sa performansama,možda da ga proba? pozdrav