Prikazujem rezultate 1 do 25 od 237

Tema: Prljavo gorivo - novi auto klub

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2191
    O.K. ekipa ! Vidim da smo dosta pričali o ovome, razglabali, filozofirali i mudrovali. Sto ćemo dalje mi napraviti ? Hoćemo li s ovom temom u neke dnevne poznate novine, čekati auto-klub analizu super 98, ništa ne napraviti-samo čekati ili nešto četvrto ?

  2. #2
    Initiale
    Guest
    Dal netko zna dali ima kod nas kakva udruga vozača? Bas sam gledal prosli tjedan na orf kak se austrijska udruga vozaca bunila jer je gorivo pojeftinilo samo 3 centi a moglo je i vise i odmah su na tv-u

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2191
    Postoji ti ovo naša poznata Udruga za zaštitu potrošača. Evo baš se jučer oglasila u svezi one SMS poruke koja te nagovora da okreneš neki broj i tako dobiješ, čini mi se, oko 50.000 kuna. Ako ona brine za potrošaće u cijelini, a već se oglašavala za razne prozuzakonite aktivnosti i sumljive proizvode na tržištu, ne vidim razloga zašto ne bi napravili nekakvu uzbunu za gorivo, jer nije nas, kako kaže jedna iz foruma, par tisuća, nas je više. ××××ga, pa to smo svi mi vozači s autima na cestama. A znate i sami da nas je jako puno. Trebalo bi tu udrugu nakako nazvati i objasniti im o čemu je riječ. Pozdrav!

  4. #4
    Toma
    Guest
    To kaj je ovaj napisal za Alfu je jako zanimljivo i istinito, i to vam najbolje govori o tome da su dečki iz AK malo previše zajebali! Ja vam opet kazem da je to sa smanjivanjem sumpora svakih par godina samo zbog EKOLOGIJE, da se ko fol smanji globalno zatopljenje, efekt staklenika itd.. tj da zapadnjaci imaju manji osječaj krivice kad se voze u svojim makinama i kaj prljaju zemlju.Po mom seljačkom i znanstveno nedokazanom mišljenju sve do 500 mg sumpora je OK za sve stare i nove aute.Naravno da i ja znam da je sumpor štetan za aute i sve u s vezi s tim, ali pa nema u litri dizela 20 deka sumpora da me bude strah.Ajde ljudi nečemo se sad zbog nekih 100-200 mg-a sumpora svađat, izlazit na ulicu, radit barikade, naoružavat se, rušit pravni poredak ove zemlje i sl...

  5. #5
    neotesani
    Guest
    zasto ne? pa u povijesti su koristili i gluplje izlike od ovih

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    to o ne stetnosti sumpora u gorivu tomo moj mos lijepo napisat BMW-u koji su morali zamijeniti neznam koliko benzinskih V8 motora u americi jer su zbog visoke kolicine sumpora u bengi odlazile aluminijske stijenke cilindara...
    cinjenica je da je sumpor stetan po motor, kaj je jos gore stetan je i po "eko kontrole" u motoru, samo kaj nasi zakonodavci olako upotrebljavaju zapadne norme kad treba raju opalit po novcaniku, a malo teze kad treba dovest u red zlatnu koku (INU)

  7. #7
    Hondo
    Guest
    ...a nije da ga i ulje pretjerano voli!

Slične teme

  1. auto klub
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 31-03-2004, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •