Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Armor All u Osijeku

  1. #1
    RedDragon_Os
    Guest
    Trebaju mi za one za plastiku, dosad sam kupovao u Getrou al čini mi se da ih više neće prodavati. Gledao sam u Pevecu, Emeceti, Baumaxu, Iperkopu al ih nema. Ajmo ko zna nek napiše. Hvala unprijed.

  2. #2
    pack0575_
    Guest
    ne kuzim sta ti to tocno treba?

  3. #3
    Aero
    Guest
    to ti je sredstvo za čišćenje plastike

  4. #4
    RedDragon_Os
    Guest
    Trebaju mi maramice za plastiku kokpita (××××te koda vozim avion) jer mi je ponestalo domaće slanine, ova kupovna je za ××××× niš se ne sjaji )

  5. #5
    Aero
    Guest
    Sjaj na kokpitu je općenito samo sigurnosni problem...

  6. #6
    pack0575_
    Guest
    pa uzmi kokpit sprej, naspricaj i kad se upije obrisi krpom.

  7. #7
    RedDragon_Os
    Guest
    Ma ×××ך sprej ovo je zakon. Ne u××××s stakla s tim masnim sprejevima.

  8. #8
    pack0575_
    Guest
    neznam, nisam probao s time. Ja spustim bocna stakla kad spricam sprej a sajbu nisam jos nikad uspio zasrati kad spricam iz bilza.

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    I Sonax je jako dobar.Imaš ih na svim OMV pumpama.

  10. #10
    pack0575_
    Guest
    sonax je pun k**** u svemu dobar!!! Skuplji je ali se isplati bilo sto od njega.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ne znam di ih ima jer sam ja isto u potrazi već dugo, a zalihe se tope. Te maramice su zakon prema sprejevima jer sprejevi uvijek zamaste šajbu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  12. #12
    mc
    Guest
    I ja ih isto bezuspjesno trazim neko vrijeme (za sebe i Girru - i obrnuto).
    Bilo ih je i u Molydonu - danas cu svratiti tamo. Ako ih ne nadjem, prelazim na Sonax. Bio sam prezadovoljan s njihovom polirkom i voskom, pa vjerujem da su im i ostali proizvodi izvrsni... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    Dr. Strangelove
    Guest
    Za vanjske plastične dijelove auta... koji nisu u boji, obavezno Sonax Tieffen Pfleger... nevjerojatno kako to štiti plastiku od efekta starenja... Ja kad operem Feliciju uvijek pređem retrovizore i branike s tim... dan danas izgledaju ko iz dućana...<br><hr>

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ima i od Armoralla isto takvo sredstvo za plastiku, mrak stvar!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  15. #15
    mc
    Guest
    Sve mi dodje zao sto vise nemam crne plastike izvana... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    ) Mc...obavezno vosak i nakon svakog pranja fino ga ispolirat voskom...

Slične teme

  1. Ferrari u Osijeku...
    By OS PUNTO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 09-10-2003, 16:17
  2. Streetrace u Osijeku
    By Alfa 147 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 14-07-2003, 23:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •