Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Kromiranje plastike

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Kris
    Guest
    Jeli moguće kromirati unutarnje polugice za otvaranje vrata auta, ako su od plastike i dali to netko radi u HR?

  2. #2
    perica i njegov turb
    Guest
    Naravno da se plastika može kromirati ja svoje proizvode kromiram samo je važna priprema.

  3. #3
    Kris
    Guest
    Zaintrigirao si me, Kakav je to postupak? Mogu i amateri ili samo profesionalci? Nije valjda neki sprej u pitanju?

  4. #4
    perica i njegov turb
    Guest
    Pa pravo kromiranje nije šminka ,,sprej''.Ako želiš na jeftin način sprejom ne kvalitetan onda izgleda ti slično kao krom ali kada se bolje malo pgleda nije ti to, kasnije otpadne pogotovo ako se češće dodiruje.Amateri ti ne mogu kromirati jer ti treba oprema za kromiranj:kada, elektrode za kromiranje, problem je tu sa napajanjem...........i na kraju kada se iskromira određeni dio predmeta treba onu tekućinu nekuda prosuti a za to ti treba dozvola gdje odlagati i mora se raditi na mjestima udaljenim od grada jer tako zakon nalaže.E kada to sve imaš postupak nije težak staviš predmete u kadu pravilno sve zavisi od oblika predmeta jer treba postaviti da se sva mjesta mogu kromirati može se i predmeta nekako objesiti i umočiti u tekućinu sve zavisi od oblika predmeta kao što sam rekao prije.Proces kromiranja raje onoliko koliki želiš sloj duže kromiranje deblji sloj ali treba paziti jer ako staviš debel sloj onda može otpasti.Ako želiš kromirati da ljepo izgleda onda kromiraš tanji sloj, ako želiš da zaštitiš od hrđanja ili od nekih vanjskih uticaja onda sve zavisi od predmeta i uvjeta gdje će se koristiti.Nisam baš 100% objasnio najbolje nadam se da si razumio nisam baš dobar na riječima. ) ) ) )

  5. #5
    Aero
    Guest
    Vidimo...

  6. #6
    dragec2
    Guest
    a kromiranje alu felgi

Slične teme

  1. Kromiranje
    By Kappa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2003, 23:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •