Prikazujem rezultate 1 do 25 od 562

Tema: Novi Fiat Stilo 1.4 16v

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Ma taj 1.2 16V se više vrti u prazno, nek' kaj ide...

  2. #2
    MONSTER
    Guest
    da ali ga je veci gust voziti......meni je sporting s tim motorom presavrsen auto....i ona kratka 6gang getriba je ko iz snova...po meni najbolji gradski autic!

  3. #3
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Vjerujem.
    Iako sam uvijek mrzio aute koji izgledaju kao da idu, a ne idu...

  4. #4
    simo
    Guest
    taj ti je auto mlitav i trom ka mrtav konj.

  5. #5
    ART
    Guest
    Il 1.4 Fire 16V è veloce e silenzioso. E’ davvero sorprendente pensare come un propulsore di cilindrata così ridotta possa portare a spasso, con così tanta verve, cotanta mole.
    Fluido e privo di incertezze, il piccolo 16V torinese ha prò bisogno di una condotta di guida allegra per dare il meglio di sé, perché i 95 CV ci sono tutti, ma sono concentrati un po’ in alto: 5.800 giri.
    Ottima la velocità massima dichiarata, 180 km/h circa, così come l’accelerazione: la sensazione al volante conferma pienamente il dato dichiarato, che è di 12 secondi per il classico passaggio 0-100 km/h.
    A fine prova, il computer di bordo segnala un consumo medio di 7.2 litri di verde per 100 km. Considerando la “generosità” del nostro piede destro nell’affondare il pedale dell’acceleratore, possiamo considerarlo come un dato ottimo ed assolutamente allineato con quanto dichiarato da Fiat, 6.5 litri/100 km, nel ciclo misto.

    Ovo ti je dio testa za Stilo 1.4 s tim motorom, pa ako ne kapis pitaj ja cu ti prevesti!

  6. #6
    crazy 1
    Guest
    Bravo MJ. Čestitke na izboru. Ja vozim 1.6 i isto sam kao i ti radi obitelji morao uzeti 5 vrata,ali sad mi uopće nije žao. Auto je mrak i mislim da je i 1,4 motor ok, a nudi daleko najviše za uloženu lovu. Sretno

  7. #7
    Zeljac
    Guest
    Svaka cast ! I ja bih na tvom mjestu odabrao isti auto kad bih kupovao novi, jer u ovom trenutku to predstavlja "best buy" na tržištu. Jedino bi me malo bio strah sve te silne opreme. Znaš kada toga jako puno ima održavanje je skuplje, a kada se nesto pokvari i kosta. Moras samo imati sreće da ne dobiješ neko vozilo s greskom. Ne mislim da se vozila s greskom događaju samo FIAT-u nego i ostalima. Ja sam ponosni vlasnik Punta 1.2 SX 5 vrata i mogu ti reći da je izvrstan auto. Najbolji od onih koje sam dosad vozio. Imam ga već 4 godine i zasad nikakvog većeg kvara (samo pregorjele žaruljice). Tako želim i tebi i puno sretnih kilometara u novom Stilu.

Slične teme

  1. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Parana in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-05-2004, 21:17
  2. Fiat Stilo 1.9 JTD
    By Alan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-09-2003, 13:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •