Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Kia Pride prodajem

  1. #1
    Kia Pride
    Guest
    1.3, 72 ks, 11/99, reg. do 11/04, kasko, prvi vlasnik, 23000 km, metalic srebrna, pet vrata, redovito servisiran, servisna knjižica, garažiran, u odličnom stanju, 2900€

  2. #2
    666
    Guest
    2500E i tvoj prijenos i prodano je...razmisli do ponedjeljka

  3. #3
    Kia Pride
    Guest
    2700€ i tvoj prijenos i prodano... 666 razmisli do ponedjeljka

  4. #4
    666
    Guest
    razmislio.......no way!

  5. #5
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

  6. #6
    666
    Guest
    Pocket kaj ti je smijesno?

  7. #7
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Cela tema.
    ××××no.

  8. #8
    Kia Pride
    Guest
    Prodano jučer za 2900 € i njegov prijenos. Mislim da je dečko kupio dobar i očuvan auto te mu želim puno sretnih km.

  9. #9
    666
    Guest
    e tebi svaka cast....a njemu jao meni!!!

    da je dobar ti ga nebi sigurno prodavao s 23000km predjenih......znamo svi sto je kia!iz tog doba

  10. #10
    Kia Pride
    Guest
    Ne znam kakva ti imaš iskustva s Kiama iz tog doba ali činjenica je da na tom autu u ovih 4,5 god. nije promjenjena niti ××××na lampica. A prodao sam ga zato jer sam kupio novi. Možda sam trebao Kiom par puta udariti u zid pa da možeš biti sretan što ipak nije uščuvan !!

  11. #11
    666
    Guest
    Sta si kupio?Novu KIU?
    S obzirom na 23000km i 4.5 godine.....sto znaci....425km mjesecno.....14km dnevno..nemoze se reci da si se nesto i vozio. )

    Kako kaze Pocket....××××NOOOOOOOOOOOOO

  12. #12
    Kost
    Guest
    Kia, pusti kretene kojima je Clio i Punto svetinja.

  13. #13
    FpuntoHGT
    Guest
    A sta je tebi svetinja? Zastava Tempo? Niko ne kaze da je nama Punto svetinja, al da je brzi, pouzdaniji i udobniji od svake kie, to je svima jasno. da se uopce ne doticem dizajna... Sama cijena rabljenog ti govori za sebe

  14. #14
    pack0575_
    Guest
    za cijenu punta mogla se dobiti Shuma koja je brza, udobnija i po meni ljepsa te nadasve veca.

  15. #15
    FpuntoHGT
    Guest
    Od mog 1.8 turbo sigurno nije brza niti jedna kia, a pogotovo ne shuma, velicina je na strani shume ali prostranost unutrasnjosti definitivno nije, pogotovo na straznjoj klupi! znam jako dobro jer mi bratic ima shumu

  16. #16
    pack0575_
    Guest
    od 1.8T nije ali ako uzmes fiata koji kosta kao i shuma, e tu je vec drugacija prica.Dobis cak onog s 3 vrata tako da je prostranost na starnjoj klupi jednaka kao i pristup njoj. Tu shuma pobjedjuje jer je jeftinija a punto je kao i shuma auto nize klase pa tu dosta gleda na cjenu i neke osnovnije modele.

  17. #17
    neotesani
    Guest
    Dajte ne serite po tom auticu, za taj broj kilometara i u takvom stanju nemozete pozeljeti bolje. Da ste ju probali voziti sigurno ne bi kenjali gluposti.

  18. #18
    Kia Pride
    Guest
    Tako je neotesani
    Koja rečenica, nisam mislio da ću ikad reći nešto takvo

Slične teme

  1. prodajem
    By dada in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-08-2009, 08:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •