Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Alfa napokon na pravom putu!

  1. #26
    Black Knight_
    Guest
    4x4 + 400 konja = mrak za zeleni val i po kisi i po suhom! WOOO

  2. #27
    alfist_zg
    Guest
    pa za mene je Alfa oduvijek na pravom putu ali...

    okej za taj 4x4, na stranu da traktorske motore uopce ne gledam , a ovi ostali su svi JTS sto je bas koncept koji me ne odusevljava, ali dobro, priznajem da neznam bas puno o tome...meni je ova sadasnja GT sa 3.2 motorom mrak mrakova i centralni objekt mojih snova, tako da se samo na nju i koncentriram....

    evo , bas je danas bila crna GT u onoj emisiji na rai uno "easy driver" .

    imao sam višestruke orgazme. <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  3. #28
    Cezy
    Guest
    Ja sam je jucer vidio u gradu.Majko mila kakav auto,pa to tako dobro uzivo izgleda da se ne moze rijecima opisat.

    Moram ici na probnu voznju.

    Alfisti i ja sam gledao easydrivera danas!!

  4. #29
    Girrari
    Guest
    "pa za mene je Alfa oduvijek na pravom putu..."

    Tak razmišlja pravi Alfist.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  5. #30
    GTA Alfa
    Guest
    Ne kenjajte!!!! Alfa je na pravom putu već od 1998. godine. Pre××××na stopedesetšestica je PRAVI PUT, a sve ovo dalje je samo nastavak tog ispravnog puta. Dakle, Alfa nije TEK SADA na pravom putu, već je to 7 godina!!!

  6. #31
    Black Knight_
    Guest
    A kako kome, meni prednje-pogonasi s ogromnim prevjesima i motorima koji su snagom u rangu opelovih(ne pricam tu o snazi po litri vec cisto paleti motora) nisu bas pojam sportskosti koliko god dobar zvuk imali i benzina trosili... cinjenica jest da je alfa zastranila prije koje desetljece, a mislim da ce se vratit TEK kad i ako se ovo sve obistini...NHF to je moje misljenje..

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Opet imaginarni prevjesi.

  8. #33
    Aero
    Guest

    Meni uopće nisu veliki:



    Isprika na velkoj slici!

  9. #34
    INTERCEPTOR
    Guest
    M ai da jesu to je samo vezni lim i brdo plastike. Ispred twin sparka još ostane dosta prostora praznog u 147 i 156. Tako da to nije neka težina koja se ne može ubit s dobrim ovjesom. Druga stvar bi bila da je motor toliko naprijed pa da prevjes mora biti velik.

  10. #35
    Aero
    Guest
    Nije to audi sa uzdužnim motorom da V8 motor zajedno sa mjenjačem i diferencijalom moraju složit ispred prednje osovine...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •