Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kako da skuham diplomu?

  1. #1
    Iri
    Guest
    Bok svima!

    Trebam vasu pomoc! Molim vas da mi odgovorite na par pitanja u vezi vasih kuharskih i kuhinjskih navika.
    Ja sam industrijski dizajner i trenutno radim svoju diplomu na temu “DVOJE U KUHINJI”. Tema ima za cilj pronaci rjesenje (u obliku novih kuhinjskih predmeta ) za sto ugodnije i efikasnije kuhanje u dvoje. Znamo da danas kuhanje nije samo nuzna potreba zbog koje jedna osoba robuje dok druge uzivaju, nego i prilika za druzenje i zabavu. No da bi se doslo do zeljenog cilja (citaj: dobre klope) potreban je organizirani timski rad.
    Slijede pitanja:
    1. Da li obicno kuhate sami ili u drustvu (jedna osoba ili vise njih)?
    2. Tko je osoba s kojom kuhate kad ne kuhate sami – partner, djeca, prijatelji, rodjaci…?
    3. U kojim prilikama najcesce kuhate u drustvu – praznici, gosti, rodjendani, godisnjice…?
    4. Dali je kuhanje u drustvu iskljucivo vezano uz neko odredjeno jelo, npr. palacinke, rostilj, kokteli…?
    5. Sto su prednosti, a sto mane kuhanja sam i kuhanja sa nekim?
    6. Dali smatrate da je vasa kuhinja ili radna ploha premala za vise osoba da kuha u isto vrijeme?
    7. Dali kada kuhate s nekim imate neki poseban nacin rada i organizacije, dali vam treba neki posebni pribor kao veca daska za rezanje, vise razlicitih kuhaca, nozeva ili zdjelica…?
    8. Da li smatrate da bi kuhinje i kuhinjski pribor trebali biti bolje prilagodjeni za zajednicko kuhanje?

    Sve ostala misljenja i prijedlozi su vise nego doooooobrodosli .
    …i hvala svima koji su odvojili vremena kako bi odgovorili na pitanja i pomogli da mozda jednog dana zivimo u ugodnijem okruzenju i uzivamo u finoj klopi!

    Puno pozdrava,
    Irena Maricic

    irenamaricic@hotmail.com

  2. #2
    ..
    Guest
    Draga Irena kad dvoje kuhaju veliko zadovoljstvo i užitak kasnije u spremljenom jelu ,kad kuhaš sama-sam,kuhaš za osobe koje te vole i cijene ,posvetiš sve svoje umjeće i ljubav,ide kroz želudac,kad ti čekaš da ti netko nešto spremi i samo sastrane gledaš ili ti serviraju to jele nije ni približno gušt kao što ti spremiš sam ovi ljudima ...

  3. #3
    renči
    Guest
    Ma ja sam u mladosti htjela da kuham s mamom ali ona me tjerala iz kuhinje, a sad kad su boravak i kuhinja jedna prostorija uz to što se još uvijek učim kuhati sama tu se bojim da kad dođu gosti da ću se sva smotati kad me netko gleda kako kuham. Moram priznati da nije loše kuhati kad su prisutni muž i njegov rođak jer uvijek bude neke zafrkancije i poslije vidim da je bilo zabavno

  4. #4
    Gošća
    Guest
    Ma daaaaajjjj ))))))))))))))))
    Tema "dvoje u kuhinji" se odnosi na sasvim nešto drugo

    <a href="http://igre-igrice.biz/" title="Igre Igrice !!!">Igre Igrice !!!</a>

Slične teme

  1. Kako ste mi macimudani
    By vroooar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-01-2004, 03:44
  2. Kako je pravilno
    By IBIZA TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2002, 12:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •