Prikazujem rezultate 1 do 25 od 415

Tema: Dalmatinski slobodni zidari

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Eto dogodi se i dalmatinski sastanak forumaša.Prisutni su bili Polovnjača,Bmw Touring,Kutijica,S16,HDI,Mc,Japoon,Japoon girl i ostala ekipa sa njima.Sve je jako dobro proslo.Slike uskoro dolaze.
    Pozdrav svim forumašima iz Splita <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Ajde, baš mi je drago.

  3. #3
    NOS
    Guest
    Ja nisam moga doc jer sam bio na autoshow u zg

  4. #4
    HDI
    Guest
    Nakon cjelodnevnog izleta u ST, ekipa HDI vratila se u bazu i junior&mother su otišli na spavanje, ja polako sređujem utiske, a i mene umor polako svladava.....
    Bmw hvala što si uspio okupiti dalmatinski dio foruma, sad ćemo nekako lakše komunicirati.
    Bio mi je gušt vidjeti kako je Bmw cijelo vrijeme uživao, imao je osmijeh od uha do uha što mu je uspjelo, samo radi toga vrijedilo je zapucati u ST.

  5. #5
    POLOVNJAČA
    Guest
    HDI , drago mi je da si doša i sritno kući stiga . Nije nam bed organizirat i ubuduće , samo je bitna volja . Ja sam uvik za okupljanja , i mogu reć da sam se super zabavila .

    pozdrav femili HDI !!!

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  6. #6
    600
    Guest
    Čestitke na prvom sestrinskom sakupu, nadam se da će uskoro uslijediti neki kraljevski sakup toliko nam drage organizacije!

Slične teme

  1. Dalmatinski pas
    By Pjega in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-12-2007, 19:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •