Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1084

Tema: TOYOTA CLUB

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    xan22to
    Guest
    Smatram da tako velika marka automobila ne bi trebala biti zapostavljena ma kako malo ljubitelja toyote postoji u Hrvatskoj. Ja posjedujem toyotu celicu iz 1997, toyotu yaris 2003 te toyotu avensis iz 2002 a imao sam i hondu prelude takodjer iz 1997.
    Istomišljenici te takodjer NEistomiljenici dobroga ili lošeg o ovoj marki auta javite se te pišite svoje dojmove, primjedbe i ostalo.

    I još nešto.Zanima me da li netko zna da li postoji još koja Celica u Hrvatskoj. Moja je 2.2 motor od 170 konja.<br><hr>

  2. #2
    yaris
    Guest
    imam yaris 1.0 2003 godina,zadnji model prije redizajna.Oko 14000 km...
    Sto slijedeceg radimo u klubu?

  3. #3
    HONDAA
    Guest
    Sto reci za Toyotu? Odlicni automobili, od prije neki dan proglasena broj 2(poslije GM-a) auto proizvodac u svijetu, sto govori o njenoj uspjesnosti. Isto tako mislim da imaju najbolje terence, osobno sam vidio 4- runnera s 390000 milja(oko 600000 km).

  4. #4
    xan22to
    Guest
    Nije samo u njihovoj uspješnosti nego i u investiranju u nove i postoječe modele. Motori su im uvijek najmodernije koncepcije te se čak pri redizajnu nekog modela oni usavršavaju i motor. Malo koji proizvođač to radi osim Toyote. Npr. Yaris: to je tako lako upravljivo vozilo, bez ikakvih otpora na mjenjaču ili kvačilu.<br><hr>

  5. #5
    yaris
    Guest
    mjenjač ipak zna malo teže ići u drugu npr dok se auto ne zagrije skroz.

  6. #6
    clipper
    Guest
    Vidjela zaba da konja potkivaju, pa i ona digla nogu.

Slične teme

  1. TOYOTA CLUB
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 08-09-2003, 16:59
  2. TOYOTA MR2
    By toyota in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •