Prikazujem rezultate 1 do 25 od 694

Tema: Najbolja sportska auta

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    Na top gearu isto ne vole ferrarije.

    Bio je jedan test sa BMW Z3 i modena cini mi se. Testirali su upravljivost i slicno pa su Z3 proglasili boljim.


    Nebitno, skyline je najbolji.

  2. #2
    -164-
    Guest
    cezy bio je nedavno pred baobabom parkiran m3 i modena od čolka kad je čolak kresnuo mašinu nama su se u autu 10 metara dalje tresla stakla i taj zvuk nema konkurencije..al bit je tome kad je tip upalio m3 moji frendovi(inače bmwisti) su se zgrozili nad zvukom - frend na 320i ima isti zvuk u leru a tip nas je valjda čuo da kritiziramo zvuk pa ga je onako hladnog stisnuo do negdje 4k okretaja al ništa posebno - neznam možda na 7000 ima bolji zvuk al meni alfa sa serijskim auspuhom iznad 4000 ima zvuk sigurno ljepši od svakog bmwovog rednog šestaka. a treba uzet u obzir da m3 ima 343ks a alfini šestaci maximalno 250! a alfa GTA nema konkurencije u zvuku motora(osim ferrarija naravno)!
    ustvari uopće me nezanima za mene je Ferrari nešto posebno u svakom detalju i dovoljno je da ga vidiš i čuješ a m3 je super auto al osim performansi nije nešto da ostaneš bez daha

  3. #3
    Cezy
    Guest
    Rade i englezi.Npr. CAR je prvo mijesto dao 911 TURBU.Sigurno slucajno.Rekli su Sharon Stone u casinu,thats this car!!!

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Britanci nisu nikada bili skloni talijanima i jako vole pametovati o drugima i njihovim autoindustrijama, a sami su u totalnom kurcu.

  5. #5
    Cezy
    Guest
    164 E46 m3 ima bolestan zvuk. Bolji od alfinog,barem u mojim usima.Iskreno receno Giulia sa otvorenim spuhom mi je tu negdje!!

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Dakle talijani su najbolji,a dokaza nigdje,ili kako???

  7. #7
    NSX
    Guest
    Black, mislis na Z8 )

    "Mehanicar :

    """"NSX - Stradalle 7.56, CSL 7.50 , GT3RS 7.48 ,
    a honda NSX je JEDINI auto koji je napravljen i za stazu i za ulicu i mozes ga derati gdje god hoces koliko god zelis i nista, apsolutno nista autu !
    nalazio sam polovne primjerke u njemackoj sa 700 000km a auto nikad diran - ××××ni SHOW !!!! """"

    Honda NSX je zakon od auta, stvarno mi jedan od najdrazijih i najboljih auta

    Meni je licno M3 CSL ljepsi od Modene, i prije bi uzeo M3 CSL nego Modenu , meni je recimo ljepsi bio 355 od 360.

Slične teme

  1. Najbolja grafička!
    By Oblivion in forum Hardware
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-11-2005, 11:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •