Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 127

Tema: Tablice po narudžbi...

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    E ovak, da li netko zna točnu cijenu personificiranih tablica, tj. ne mislim na one perverzije sa tekstom umjesto brojki, već čisto da si sam odaberem kombinaciju brojeva i zadnja dva slova.. koliko to dođe?<br><hr>

  2. #2
    piquet
    Guest
    redovne su 90kn.
    4 brojke i 2 slova 450kn.
    znači 360kn skuplje.

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    I koja je procedura sa naručivanjem istih?

  4. #4
    piquet
    Guest
    naručuješ ih na mupu ili na stanici za tehnički pregled ako je tvoja želja slobodna.

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    thnx stari... znači kad dođem regat auto pitam tetu da mi provjeri dal su te slobodne? Znam da gnjavim, ali jel znaš možda kolko se čekaju?

  6. #6
    piquet
    Guest
    isporuka utorkom i četvrtkom.

  7. #7
    mc
    Guest
    Znaci tablice se za razliku od sluzbenih dokumenata (iskaznica) RH ne proizvode u Zimbabveu ili di vec... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    mentor odlog.
    Guest
    Meni su ponudili nekoliko različitih kombinacija u stanici za tehnički. Na taj način možeš odabrati mrak kombinaciju bez da platiš. Mene ekipa masu puta pita koliko sam platio i što mi znači kombinacija slova.

  9. #9
    C3
    Guest
    Lakše te zapamte kao krelca i murja teže pogriješi kad je tablica npr. KR-0007

  10. #10
    Seatibiza
    Guest
    je i kaj imas za kombinmaciju??

  11. #11
    Seatibiza
    Guest
    C3....... ) ) )

  12. #12
    Brock
    Guest
    Ili KR-ELE-01 )

  13. #13
    piquet
    Guest
    mentor tako možeš neke brojke odabrati ali oni dobijaju seriju po redu (mislim da je sada serija sa slovima as ili at)

  14. #14
    Seatibiza
    Guest
    a more i ZG-UBID-AN ) )

  15. #15
    mc
    Guest
    Brock <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #16
    Ed Hunter
    Guest
    Dr., kaj buš s takvom registarcijom? Većina ljudi bude ti to čitala ko ZG- KRELE, kak su ti već i napisali. Bolje odeš u stanicu za teh. pregled pitaš ih kakve rege imaju i odabereš. Sigurno budeš našel nekaj kaj ti se sviđa. Ako baš kupiš neku posebnu onda si uočljiv i policiji i drugima u prometu.

  17. #17
    doc
    Guest
    piquet, utorkom i cetvrtkom isporuka?

    meni su u VŽ rekli do mjesec dana...

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    ma nisam još sto posto odlučio... al mislim si nekak kad je bal nek jebal!

  19. #19
    Ed Hunter
    Guest
    Istina. Onda buš najebal! )
    Bolje si za te novce napuni . Još ti ostane i da sebe počastiš za dobru kupnju.

  20. #20
    Seatibiza
    Guest
    a zakaj bi najebal??
    Pa ja za sebe smatram da nisam bas smrkljivec a imam na auti 000X- jedno slovo i bas mi je simpa i ne mislim da sam zato neki veci ili manji seljo

  21. #21
    piquet
    Guest
    tablice radi končar u zagrebu i kada oni rade isporuku za varaždin ne znam.
    mup u zagrebu dobiva tablice svaki četvrtak.
    vjerojatno je i to ima raznoraznih odmaka.

  22. #22
    Dom Dom unlog.
    Guest
    E Dottore super pitanje , jel si ja budem naručil tablice.

    A kulike koštaju tablice sa samo slovima???

  23. #23
    piquet
    Guest
    mislim da su 8000kn i to prvo treba ispuniti formular zahtjev za izdavanje tih želja tablica koje ti oni odobre ili ne odobre. koliki je rok isporuke ne znam točno ali ja ih nikada ne bi uzimao.
    ako izgubiš ili ti ukradu jednu tablicu popušio si 8000kn jer ako ponovo želiš želja tablice moraš ponovo pljunuti 8000kn.

  24. #24
    Ed Hunter
    Guest
    Seat 000X pročitaj post prije mog i usput pogledaj i smajli.

  25. #25
    Seatibiza
    Guest
    Ed, pa slusam ja 101 i znam za taj jingle, mozda nisam trebal to napisati al ono da je netko seljo jer ima takvu tablu ili nije jer je nema...to i dalje mislim

Slične teme

  1. Tablice
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 30-04-2004, 18:15
  2. Tablice vrijednosti automobila
    By Vž-156 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-02-2004, 03:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •