Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 82

Tema: UGLEDAJTE SE NE LONJICU!!!!1

  1. #26
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #27
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #28
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #29
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #30
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #31
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #32
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #33
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #34
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #35
    lonjičanka
    Guest
    LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #36
    ZA LONJIČANKU
    Guest
    AJD MALA NAPUŠI SE VIŠE TOG KURCA KOJEG TAKO RADO SPOMINJEŠ!!!!!!!!!!BIT ĆE DA TI OPASNO FALI KURCA,A???ŠTA JE,NEKO JE OTROVAO SUSJEDOVOG CUCKA PA TE NEMA VIŠE KO POJEBAT????!!!UZMI KOBASU PA SE ZADOVOLJI,MOŽDA ONDA PRESTANEŠ SRAT PO NAŠEM FORUMU!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #37
    lonjičanka
    Guest
    UVAU,KAKO SMO LJUBOMORNI!!ZNAŠ ZAKAJ RADO SPOMINJEM ×××××??ZATO KAJ GA MI OVDI IMAMO,A VI STE NEPODOJENI PA NEMATE!!!uvau,kako smo ljubomorni!ajd,neću se s vama svađat!kad tad cete shvatit da sam vam govorila istinu!!LONJICA JE NAJBOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #38
    ZA LONJIČANKU
    Guest
    ŠTA IMAŠ BRATOV ××××× DOMA? JEL TI SKINUO BURAZ NEVINOST? ZATO I JESI TAKO ISKOMPLEKSIRANA I BIJEDNA.AH,BAŠ TE ŽALIM-SIROTA CURICA....

  14. #39
    lonjičanka
    Guest
    ZA TVOJU INFORMACIJU,NEMAM BURAZA!NITKO MI NIJE "SKINUO"...TO...!A JESTE VI LUDI U PIČKU MATERINU!VI STE TAKO JADNI DA VAM KROZ UŠI SVA PAMET SVIJETA IDE VAN!neda mi se svađat više,ajde bok i uživajte dok još možete jer će vas šiptari(vi ste na istoku)pojest!da bar!

  15. #40
    užas je vaša furka
    Guest
    halo stupido????!!!sa koje si planete ti pala????ŠIPTARI SU NA JUGU(IZRODE),A NE NA ISTOKU!!!!!!!!!!!otvori atlas pa vidi gdje se nalazi ALBANIJA!!!!!

  16. #41
    loničanka
    Guest
    gonite se svi sa ove stranice ako vam smeta kaj smo mi zakon!!!!!!!!!!!!!!klošari!!!!!!!!!LONJICA JE ZAKON!!!!!!!!!!

  17. #42
    frendica
    Guest
    Lonjičanka jesi li sretna u svom životu



  18. #43
    frendica
    Guest
    lonjičanko jesi li ti sama ? kao i ja,

  19. #44
    ANTI`SLAVONAC`
    Guest
    JOJ RULJO MOJA UTVRDENO JE ZNANSTENO DA JE SLAVONIJA PUNA BOSANACA,ZNACI NISU VISE SLAVONCI NEGO BOSANCI,NISMO NI MI BOLJI,DOBRO MOZDA MRVICU...

  20. #45
    kim
    Guest
    zašto ova jadnica iz LONJICE piše na našim stranicama ???? mala je opsjednuta seksom ..

  21. #46
    za anti slavonca
    Guest
    SLAVONIJA nije samo puna bosanaca nego i srba,mađara,rusina,ukrajinaca- imamo čak i amerikance, ali bez obzira odakle su ljudi koji žive u njoj to je i dalje naša jedina i predivna SLAVONIJA

  22. #47
    rewq
    Guest
    stvarno se dosadni

  23. #48
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE

  24. #49
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE

  25. #50
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •