Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: UGLEDAJTE SE NE LONJICU!!!!1

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    za anti slavonca
    Guest
    SLAVONIJA nije samo puna bosanaca nego i srba,mađara,rusina,ukrajinaca- imamo čak i amerikance, ali bez obzira odakle su ljudi koji žive u njoj to je i dalje naša jedina i predivna SLAVONIJA

  2. #2
    rewq
    Guest
    stvarno se dosadni

  3. #3
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE

  4. #4
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE

  5. #5
    """"""
    Guest
    ej ja nisam iz lonjice ali cure iz osnovne škole dobe kurca par puta na dan-mislim na lonjičarke.mogle bi podučavati vas i vaše starce!a ja vidim da su slavonci hendikepirani,A RAZLOG TOMU JE?PUŠITE TELADI KURCE!

  6. #6
    $$$$$$$
    Guest
    ej pa šipci su na jugo-istoku ×××××× jedne!!!a janjevci na istoku!!!"SLAVONIJO POLJA MOJA NEMA VI ŠE ZATE GNOJA POJELA GA OVA JANJAD ŠTO O TVRDOM KURCU SANJA!!!!ej ja sam prvi put u slavonji i pal je snjeg.idemo se sanjkat znaš onu velku doool i brijeg!!!!PS slavonci idioti!!!!

  7. #7
    hr
    Guest
    ) <lonjica je tako drago selo pozdrav svima kolikovas internet ima

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •