Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33

Tema: Najgore prometno iskustvo!

  1. #26
    POLOVNJAČA
    Guest
    ipak , najgore iskustvo se dogodilo prije nekoliko godina ...
    ja i prija izašle vani ( vozila Vectru ) , i tako smo se izneredile , do daske , e onda je negdi oko 2 ujutro nasta BLACK OUT ...

    PRAZNINA , ULETILA JA U CRVOTOČINU

    ONDA , ODJEDNOM WARP ...

    čujem nešto ko mukanje , MUUU , MUUU ...

    otvaram oči , KRAVA ME GLEDA , NEPOZNATA LEDINA , JA SAMA

    OKO MENE POLJE , OPET NE ZNAM KOJE ...

    HHHHHOORRROOORRRRR

    <br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  2. #27
    širokobriježanin
    Guest

  3. #28
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Hvala kurcu da si stavio normalan avatar.

    A ne ko' bolesnik.

  4. #29
    širokobriježanin
    Guest
    To je samo privremeno dok ne nađem nešto JOŠ BOLESNIJE...

  5. #30
    POLOVNJAČA
    Guest
    ja vidim nešto nalik Kuljišu koji vene za Danijelom ili Esmom ( nije ni bitno )

    šta ti Pocket vidiš ?<br><hr><font face="Impact" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

  6. #31
    širokobriježanin
    Guest
    Sad sam promjenio, stavio golfa keca. Prije je bio Edo, kojeg ti valjda vidiš...

  7. #32
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Psihopata.

  8. #33
    Biciklist
    Guest
    Prije 2 godine. Idemo u frendovoj Xsari u Varaždinske Toplice. Ja suvozač i još dvoje na zadnjohj klupi. Potegnuo on na ravnom 170 i dolazi selo Slanje. Uspori on na kojih 100, baci u treću i uleti u oštri lijevi zavoj. Auto proklizava, a na pol zavoja biciklist. Trzne on lijevo da izbjegne biciklista, pa desno da se vrati u svoju traku i auto počne letjeti po cijeloj cesti. Kad se prepriječio bočno sama brzina nas je preokrenula i letjeli smo s kotačima prema gore kojih 30-ak cm iznad ceste, sletjeli u jarak kraj ceste i zaustavili se pola metra od betonskog mostića. Ja prenočio u bolnici (krov me lupio u glavu), ostali ni ogrebotine. Ljudi koji su vidli kaj se dogodilo bili su sigurni da niko nije preživio.

    Ja to nisam bio</font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Slične teme

  1. thalia da ili ne, iskustvo ?
    By stihomir in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-03-2004, 00:48
  2. Chip tuning - iskustvo
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 30-11-2002, 16:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •